Операції з землею в Києві

ОПЕРАЦИИ С ЗЕМЛЕЙ

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» здійснює практично всі операції з земельними ділянками в Києві, а також на території всієї України. Особливістю земельного ринку в Україні є фактор прогресивного розвитку, що виражається, насамперед, у систематизації і впорядкування земельних ділянок по всій території країни. До недавнього часу цей ринок був досить хаотичний і не упорядкований, що служило плідним грунтом для різного роду шахрайських і корупційних схем, часто супроводжували операції з землею в Києві. Та й у наші дні існує ще досить «чорних дірок» в систематизації та ведення обліку земельних ділянок у Києві та в регіоні.
     Однак в останні кілька років намітився очевидний прогрес у формуванні кадастрової документації з використанням ГІС-технологій. Ці розвиваються технології дозволяють досить точно з малою часткою похибки визначати контури і межі земельних ділянок. Іншим, не менш важливим напрямком розвитку земельного ринку, є створення землевпорядної документації. Чим точніше і правильніше зроблена землевпорядна документація, що базується на геодезичних дослідженнях, тим точніше будуть визначені всі параметри земельної ділянки – його межі, рельєф, специфіка території та інше. Наша компанія має достатній досвід для проведення операцій з земельними ділянками в Києві. У штаті нашої компанії працюють кваліфіковані землевпорядники.
     Також ми можемо запропонувати Вам при необхідності провести незалежну експертну оцінку земельної ділянки в Києві та за межами столиці для визначення ринкової вартості землі з урахуванням всіх ціноутворюючих параметрів земельної ділянки. Експертна оцінка землі потрібно в багатьох випадках при здійсненні операції з землею в Києві.
     При проведенні необхідної операції з земельною ділянкою наші спеціалісти виїжджають на місце розташування ділянки, вивчають кадастрову документацію, проводять геодезичну зйомку, при необхідності коригують межі земельної ділянки, що часто дозволяє вирішити майнові спори і тяжби, зробити відповідний пакет документів, необхідний для здійснення відведення земельної ділянки. Ми завжди готові дати Вам консультацію по будь-яким можливим цікавлять Вас питань, пов'язаних з проведенням операції з землею. Ви можете звернутися до нас в будь-якій зручній для Вас формі, попередньо зв'язавшись з нами по телефону +38 044 331 71 51, +38 050 104 77 00.

Або звернувшись до нашого фахівця.
+38 (067) 402 06 45
+38 (066) 509 64 96
Бережних Олександр Вікторович