Оцінка майнових прав

 Оцінка майнових прав

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка майнових прав від 5000


     Наша компанія багато років успішно займається незалежною оцінкою не тільки рухомого і нерухомого майна, але і оцінкою майнових прав на нього.

     Ми знаємо, що крім права власності, існують ще й інші різноманітні види прав на майно – право тимчасового та постійного користування, право розпорядження, пайова право, право приватизації і т. д. Всі ці види права являють собою повноцінні активи, що мають свою окрему вартість і частку в ринковій вартості майна в цілому.

     Наші сертифіковані оцінювачі з багаторічним досвідом оцінювання зможуть скласти звіт про оцінку майнових прав на високому професійному рівні з урахуванням усіх побажань і вимог замовника. Така оцінка може нерідко Вам знадобитися при постановці на баланс майнового права, як нематеріального активу підприємства, при оформленні застави в банку для отримання кредитних коштів, при оформленні суборенди майна, при перекладі майнових прав у право власності і т. д.

     Оцінка майнових прав здійснюється, як правило, комбінованими підходами і вимагає обліку багатьох деталей і нюансів, пов'язаних з уважним та скрупульозним вивченням правовстановлюючих документів, особливо тоді, коли справа стосується майнових суперечок і конфліктів.

Ми зможемо успішно провести таку оцінку будь-якого ступеня складності.

Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 чи до нас в офіс.