Оцінка транспортних засобів

Оцінка транспортних засобів


Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка транспортних засобів від 1000

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» тривалий період займає одне з лідируючих позицій у сфері надання оціночних послуг, зокрема оцінка транспорту в Києві та в інших регіонах України. Можемо оцінити будь-який вид транспорту.

Для чого вам може знадобитися оцінка транспортних засобів?

     Причини можуть бути самі різні. В першу чергу – для угоди купівлі-продажу, яка згідно українського законодавства має бути супроводжена експертною оцінкою. Але не тільки це. Якщо транспорт Вам переходить у власність у спадщину чи дарування, Ви теж зобов'язані перед нотаріальним посвідченням Вашої угоди замовити незалежну оцінку транспорту в Києві. Також можливі різні позаштатні або форс-мажорні ситуації з вашим майном, коли Вам необхідна буде оцінка транспорту Києва для страхового забезпечення матеріальних збитків.


     У штаті нашої компанії на постійній основі працює оцінювач транспорту в Києві, має великий досвід і рівень кваліфікації для здійснення оцінки будь-якого транспорту, автомобіля, автобусів, причепів, спецтехніки в Києві і Україні.
При оцінці транспортних засобів наш оцінювач врахує багато факторів, такі як стан транспорту, наявність прихованих і явних дефектів, величину фактичного пробігу за показаннями Вашого одометра, режим експлуатації транспорту і багато іншого. Причому при оцінці транспорту нічого не можна упускати з виду. Найменша деталь може істотно підвищити або знизити ринкову вартість транспорту. Наш сертифікований оцінювач транспорту в Києві проведе оцінку на найвищому рівні в найкоротші терміни і оформить всі розрахунки в звіт, складений відповідно до національних та міжнародних стандартів оцінки (МСО), як обов'язковими так і рекомендовані в нашій країні.
     Крім усього, слід зазначити, наша компанія займається багатопрофільною діяльністю у сфері рієлторських, оціночних і юридичних послуг.
     Також наша фірма має відповідну ліцензію на проведення різноманітних оціночних робіт у Києві та по всій Україні.

   

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА ТРАНСПОРТУ В КИЄВІ?

     Наша компанія пропонує Вам оціночні послуги в Києві і по всій Україні з достатньо прийнятним для Вас цінам, які Вас напевно приємно здивують. Діапазон цін на оцінку різних транспортних засобів досить широкий і враховує завжди дуже багато різноманітних ціноутворюючих факторів. Для цієї мети фахівці нашої компанії розробили єдину тарифну сітку з оцінки транспортних засобів – легкових, вантажних, автобусів і т. д., в якій враховані різні ціноутворюючі фактори.
     Строк дії звіту за оцінкою транспорту становить 6 місяців.
     При проведенні оцінки транспорту у Ківі та інших регіонах України розраховується найчастіше саме ринкова вартість КТЗ.
     Ви також повинні пам'ятати, що при оформленні угоди в нотаріуса Ви заплатите відповідний податок, розмір якого базується на вартості, прописаної в оціночному виведення.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ

Для проведення оцінки транспорту в Києві необхідно:
 • проведення консультації із замовником; внесення передоплати за оціночні послуги;
 • аналіз вихідних даних щодо транспорту;
 • інспектування транспортного засобу (детальний огляд, ідентифікація за VIN-кодом і регистрационнным номерами, фотофіксація складових частин транспорту в цілому);
 • аналіз і застосування методики оцінки транспотрных засобів в Україні;
 • аналіз ринку КТЗ, підбір подібних аналогів і визначення порівняльних мультиплікаторів;
 • складання звіту про оцінку КТЗ;
 • видача звіту про оцінку та підписання виконавцем і замовником акту виконаних робіт.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ?
При замовленні на оцінку комерційного майна Вам необхідно підготувати наступні документи:

 • копія паспорта замовника оцінки (1,2-я сторінки, прописка);
 • копія ідентифікаційного номера замовника;
 • копія паспорта власника (ів) КТЗ;
 • копія свідоцтва про державну реєстрацію ТЗ;
 • копія акта технічного стану ТЗ;
 • копія рахунку-фактури СТО (у разі наявності пошкоджень КТЗ);
 • інші роз'яснювальні документи (при необхідності).

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії – безкоштовно.

При проведенні оцінки ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

 

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки транспорту в києві, звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.