Факторы, влияющие на продажу квартиры на Позняках

1. Покази квартири

Власникові не слід бути присутнім на показах і переговори з можливими покупцями, так як не всі власники мають потрібний досвід проведення переговорів і можуть сказати щось, що в кінцевому підсумку обернеться проти них (наприклад, виставити напоказ недоліки або мінуси). Ріелтор завжди працює в інтересах свого клієнта і знає, як правильно відповідати на каверзні питання.

Фахівці агентства нерухомості «Київський ріелтор» допоможуть провести покази, розпланувавши їх так, що, як мінімум, власник не залишиться в програшній позиції.

2. Робота дилетанта

Це той негативний фактор, коли за справу береться не професіонал, і при цьому створює лише труднощі і складності, тим самим виступаючи проти інтересів власника. У випадку співпраці з таким «фахівцем», який думає виключно про власні інтереси, всі подальші матеріальні витрати ляжуть на плечі власника.

Якщо був підписаний договір, ріелтор зобов'язаний виконувати свою роботу в повній мірі і працювати в інтересах свого клієнта. Ріелтор повинен показати результати своєї роботи через кілька днів після підписання, адже його мотивація висока, він думає не тільки про винагороду за підсумками угоди, а й про позитивних відгуках клієнта і його рекомендаціях своїм знайомим.

3. Кількість об'єктів

Якщо у ріелтора в роботі одночасно перебуває більше 5 об'єктів, то часу на роботу з ними просто не буде вистачати. Це призведе до того, що як клієнту, так і квартирі буде приділена недостатня кількість уваги. В роботі ріелтора повинно бути достатньо часу на просування кожного об'єкта

4. Залученість в процес

Покази - це лише складова частина процесу, який складається з безлічі пунктів. Коли ріелтор займається рекламою і показами, то власник повинен розуміти, що він ризикує «застрягти» в цьому процесі на довгий час. Продажі відбуваються саме під час показів в квартирах, і якщо ріелтор цього не розуміє, тоді він даремно витрачає свій час і забирає час своїх клієнтів.

5. Переговори з покупцем

Продаж нерухомості - це операція з продажу дорогого товару, і буде краще, якщо переговори будуть вести фахівці своєї справи. Всього лише одна зайва фраза або розмова, який побудований неправильно, можуть змусити покупця змінити свою думку про покупку об'єкта і передумати. Можливо, що покупець хотів купити квартиру на Позняках на вторинному рынке, але після розмови з власником він захоче пошукати схожі варіанти в інших районах. Робота з ріелтором коштує грошей, але в порівнянні з проваленим угодою, ціна оплати послуг професіонала, який зробить свою справу швидко і з максимальною вигодою для Вас, не так вже висока.

6. Динаміка процесу

Відразу після підписання договору про співпрацю ріелтор починає відстежувати процес, фіксує всі покази та обігу. Далі він надає інформацію власнику квартири і пропонує можливі шляхи її купівлі-продажу. Завданням ріелтора є створення ситуації, коли у власника з'явиться вибір найкращої пропозиції, а не заплутування його в нетрях процесу продажу.

 alt