Кадастр та землеустрій, Інженерна геодезія, Топографія.

Кадастр и землеустройство Инженерная геодезия Топография
     Наша компанія надає кадастрові послуги приватним та юридичним особам, надаючи допомогу у вирішенні питань із землеустрою. Ми проводимо незалежну і об'єктивну оцінку земельних ділянок, а також допомагаємо організувати раціональне використання територій. При цьому обов'язково формуються внутрішньогосподарські та територіальні плани.

     Землеустрій
– це цілий список дій, які необхідно виконати для вирішення низки питань: оцінки стану територій, складання плану їх організації, раціональної експлуатації та охорони, характеристиці положення на місцевості. Також важливою умовою подібних робіт є встановлення меж земельної ділянки, яка включає в себе кадастрову зйомку, всілякі грунтово-ботанічні та геодезичні послуги, межування і так далі.

     Проведення землевпорядних робіт потрібно для постановки земельної ділянки на кадастровий облік, внесення змін в існуючу кадастрову систему, а також отримання права використовувати ділянку для будь-яких операцій і угод. Проведення кадастрових і геодезичних робіт здійснюють для того, щоб надати земельній ділянці статус об'єкта права.

     Метою розробки проектів землеустрою є створення документації із землеустрою, яка буде включати сукупність нормативно-правових, технічних та економічних документів, необхідних для проведення різних операцій з земельними ділянками. Наприклад, для оцінки майна.

     Компанія «Київський ріелтор.» надає професійну допомогу у проведенні всіх необхідних землевпорядних робіт, а саме:


1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

2. Присвоєння кадастрового номера

3. Формування обмінних файлів XML формату

4. Зміни цільового призначення земельної ділянки

5. Розділ земельної ділянки

6. Винесення меж земельної ділянки

     Надаючи свої послуги, ми гарантуємо юридичну безпеку і чистоту проведення робіт. Наші фахівці грамотно вирішують всі спеціалізовані питання, що дозволяє нашим клієнтам здійснювати з нерухомістю будь-які угоди (будівництво нових об'єктів, оренда землі, придбання і продаж ділянок, приватизація територій, тощо).