Як підготувати квартиру до продажу

КАК ПОДГОТОВИТЬ КВАРТИРУ К ПРОДАЖЕ.

 

ЯК ПІДГОТУВАТИ КВАРТИРУ ДО ПРОДАЖУ.

Давайте поговоримо про те, як показувати квартиру на перегляді потенційному покупцеві.

1️⃣ По-перше, призначайте зручний час. Наприклад, якщо ви спізнюєтеся, не призначайте час «впритул», треба бути пунктуальним і підготувати квартиру до зустрічі. ⌚

2️⃣Підготуйтеся до показу:
✔️ Приведіть в порядок квартиру. Не обов'язково робити генеральне прибирання, але необхідно прибрати всі розкидані речі, особливо якщо у вас є діти. Протріть підлоги вологою ганчіркою.

✔️ вкрутіть всі лампочки. Відкрийте нічні штори, зробіть в квартирі світло. Чудово якщо на сходовій клітці і в ліфті ви перевірите, що б скрізь горіло світло.

✔️ провітріть квартиру, якщо квартира стара і є проблеми з каналізацією або запахами у квартирі, то ось корисні поради: ароматизовані палички, заварити свіжий кави перед приходом гостей, або просто пройтися по квартирі з освіжувачем повітря (головне не переборщити)

✔️ запасіться бахілами, не всі потенційні покупці захочуть роззутися.

3️⃣ Своїх домашніх надсилайте гуляти, чим менше людей на перегляді, тим вільніше здається приміщення, і менше відволікаючих шумів і моментів.

4️⃣ Постарайтеся утриматися від коментарів, всю необхідну інформацію про квартирі або кімнаті розповість ріелтор. Якщо ви показуєте квартиру самі, то на питання покупця відповідайте коротко, по справі.

Всі ці поради відомі і описуються багаторазово на різних ресурсах.
☝️Але не так часто застосовуються, на жаль.
А даремно❗ Вони дійсно працюють. Тому беріть на озброєння і користуйтеся❗