Як вигідніше купити квартиру в Києві з метою оренди?

Перше, на що варто звернути увагу, це те, що придбати житло під оренду краще всього на вторинному ринку нерухомості. Новобудови вимагають часу для завершення будівництва - тим самим Ви втрачаєте свою поточну прибуток, а також додаткового грошового вкладу, що навряд чи окупиться. Вторинний ринок досить пропонує безліч різноманітних варіантів квартир. Вибравши оптимальний варіант, Ви зможете в короткі терміни приступити до отримання рентного доходу.

Кращим варіантом для столиці є покупка недорогих двокімнатних або дешевих однокімнатних квартир поруч з метро, ж/д вокзалом або автовокзалом, плюсом буде близькість до центру і розвинена інфраструктура: наявність та близькість шкіл, дитячих садків, транспорт, наявність торгових комплексів, ринків, супермаркетів, стадіонів, басейнів, спортивних клубів і так далі.

Купивши квартиру у вдалому місці з хорошою інфраструктурою, можна зробити не дуже дорогий косметичний ремонт (побілити стелі, поклеїти стіни шпалерами, укласти лінолеум та/або ламінат), придбати недорогу, але досить міцну меблі та побутову техніку, провести кабельне телебачення та Інтернет. Після цього квартира готова до здачі в оренду.

Якщо ж квартира знаходиться в сегменті бізнес-класу, господарю варто постаратися набагато більше і в фінансовому плані в тому числі. Так як покупка квартири в старому панельному будинку навряд чи підійде покупцю відповідного рівня.

Орендар буде пред'являти підвищені вимоги до якості житлових умов. Він зверне увагу на стіни, оздоблення, меблі, побутову техніку. У цьому випадку не допускається встановлення дешевої сантехніки, неякісне меблів і побутової техніки.

Іноді квартиронаймач хоче мати відеодомофон, сигналізація, якісний фільтр для очищення води. Наявність доступу до високошвидкісного Інтернету, шаф-купе, достатньої кількості спальних місць, сучасні пластикові вікна та утеплені балкон (лоджія) — це елементарні і обов'язкові опції для житла бізнес-класу.

Квартири рівня еліт-сегменту преміум-сегменту розташовуються в найпрестижніших районах або в центрі міста. В таких квартирах бажано наявність цілодобової охорони та підземного паркінгу. Не складно здогадатися, що клієнти будуть дуже прискіпливі до інфраструктури, розташуванням і станом таких квартир, вимоги до якості ремонту будуть дуже високими, якщо інвестор планує отримувати високий рівень прибутку з оренди такої категорії житла.

Більш повні консультації про купівлю житла ви можете отримати у наших фахівців в агентстві нерухомості «Київський ріелтор». Також Ви можете подивитися і вибрати квартиру з нашої бази нерухомості.