Купити квартиру в новобудові у Київі або придбати квартиру на ринку вторинної нерухомості: що вибрати?

       Якщо Ви вирішили обзавестися нерухомістю, перш за все Вам потрібно визначитися, що саме Ви хочете вибрати. На ринку нерухомості існує поділ на квартири в новобудові, які продаються до або відразу після здачі будинку в експлуатацію, і на вторинне житло — квартири, вже обжиті іншими людьми. У кожному з цих типів об'єктів є свої переваги і недоліки. Їх потрібно знати для того, щоб правильно зорієнтуватися при виборі відповідного житла.

Новобудови

Звичайно ж, в цілому, купити однокімнатну квартиру в новому будинку в Деснянському районі краще, ніж купити квартиру на вторинному ринку. Але, в більшості випадків, це не пристосоване для проживання житло. Ремонту потребує все: починаючи від установки розеток, закінчуючи штукатуркою і сантехнікою. З іншого боку, у покупця є можливість втілити в життя своє бачення власного житла і створити унікальний інтер'єр. А в монолітних будинках можна навіть міняти розташування стін в квартирі, що дозволяє конструкція несучих елементів.

Недолік купівлі квартири на первинному ринку — відсутність навколишньої інфраструктури. Магазини, садочки, поліклініки, школи – все це будується разом з будинком, а часто навіть пізніше. Тому ті, хто вирішив купити 1-кімнатну квартиру в новому будинку в Деснянському районе в перших, по черзі завершеності, будинках, навряд чи зможуть там проживати певний час. По мірі завершення всього комплексу будівельних об'єктів першим мешканцям ще доведеться «жити на будівництві» і терпіти шум і пил будівельних робіт.

Плюси: можливість вибору потрібної планування, простір, продумана наперед інфраструктура, менша вартість квартири, у більшості випадків якісні матеріали будівництва і хороша екологія місцевості.

Мінуси: неможливість проживання в купленому житло, зважаючи на необхідність проведення ремонту, документи про володіння нерухомістю видаються лише через півроку — рік, поки всі секції будинку не побудовані – розраховувати на зелений двір не варто, «життя на будівництві».

Вторинний ринок

У цьому типі нерухомості вже є обжитий подвір'я із зеленими насадженнями дерев, а також вся необхідна для проживання інфраструктура. Але комфорт проживання в цих будинках, як правило, значно нижче, ніж у новобудовах. З-за малих площ кухні і санвузлів складно влаштувати побутову техніку. Потужності електро-розеток може не вистачати для живлення побутових приладів, а стан трубопроводу потребує перевірки. Також, плануючи придбати квартиру на вторинному ринку, варто дуже серйозно поставитися до перевірки історії цієї нерухомості і документів на неї, а щоб убезпечити себе від усіляких неприємних ситуацій — надійніше звернутися в агентство нерухомості «Київський ріелтор».

Плюси: відразу після покупки можна в'їжджати в квартиру, швидке оформлення документів, наявність обжитого двору та інфраструктури.

Мінуси: немає такого комфорту, який передбачений в сучасних квартирах, для преображення квартири необхідний ремонт, іноді за вартістю дорівнює ціні самої квартири.

Впевнені, Ви зробите правильний вибір. Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до наших фахівців. Будемо раді допомогти!