Операції з землею

Згідно з законодавством, в Україні дозволено купувати і продавати землю, дарувати або залишати у спадок, отримувати у власність шляхом приватизації. Земля може бути у державній, приватній чи комунальній власності. Органи місцевого самоврядування або органи державної влади встановлюють цільове призначення земель, основними видами якого є: сільськогосподарські землі, землі, відведені під забудову, землі лісового і водного фондів, землі оздоровчого, рекреаційного, природно-заповідного, історико-культурного призначення, промислові землі.

Використання земель з порушенням цільового призначення може призвести до накладення штрафу або до позбавлення права користування землею. У разі необхідності здійснити зміну цільового використання, необхідно звернутися у відповідні органи, оскільки Кабінетом Міністрів України передбачена спеціальна процедура для такої дії.

Операції з землею припускають неодноразове відвідування різноманітних державних органів та органів місцевого самоврядування. Щоб уникнути бюрократичної тяганини і різночитань норм земельного права, наша компанія пропонує скористатися послугами наших виконавців, мають багаторічних досвід практичної роботи у сфері земельних правовідносин. Ми візьмемо на себе представництво ваших інтересів в Управлінні земельних ресурсів та інших органах.