Оцінка майнових прав в Києві

ОЦЕНКА ИМУЩЕСТВЕННЫХ ПРАВ

     Компанія «Київський ріелтор.» спеціалізується на оцінці майнових прав, пов'язаних з володінням, розпорядженням та користуванням того чи іншого майна. Найчастіше при визначенні ринкової вартості того чи іншого активу підприємства, визначається вартість права володіння ним, як права, що дозволяє максимально розпоряджатися тим або іншим майном і має мінімальні вимоги до власника, і ставить мінімальні обмеження для власника. Але часто при оцінці майнових прав виникає потреба оцінити інше майнове право, наприклад, право постійного користування, право тимчасового користування, право оренди, право розпорядження з обмеженнями і т. д. Вартість такого права завжди нижче, ніж вартість повного права володіння. При оцінці цих прав необхідно ретельно і скрупульозно враховувати цілий ряд ціноутворюючих факторів, головним з яких є потенційна прибуток, принесена правовласнику на той чи інший об'єкт.

     Тобто, іншими словами, головним оціночним підходом при оцінці майнових прав, відмінних від права необмеженого володіння, є саме дохідний підхід, що спирається на принципи очікування та найбільш ефективного використання об'єкта з урахуванням всіх обмежень – юридичних, тимчасових та інше. Так, наприклад, при оцінці права оренди (суборенди) нерухомості, ціноутворюючим чинником формування обмеженого майнового права, є потенційний додатковий дохід орендаря, від розпорядження ним орендованим майном протягом строку, встановленого договором оренди. Такий дохід слід розглядати як грошовий потік за період з урахуванням всіх ризиків недоотримання прогнозованої суми доходу. Методи прямої та непрямої капіталізації в рамках дохідного підходу дозволяють з достатнім ступенем точності визначити поточну вартість такого грошового потоку за N-ий період часу та розрахувати ринкову або інвестиційну вартість майнового права.

     Особливу нішу в оцінці майнових прав в Києві займає оцінка вартості участі в пайовому будівництві, що в наш час дуже актуально для тих, хто має таке право до настання права власності на об'єкт на стадії його будівництва. В цьому випадку може бути застосований як дохідний підхід з урахуванням всіх ризиків, так і порівняльний підхід, за умови досить сформованого ринку подібних пропозицій майнових прав, що у столиці та регіоні має місце бути в достатній кількості.

     Більш детально Ви зможете ознайомитися з процесом оцінки майнових прав у Києві, отримавши безкоштовну консультацію нашого фахівця, який в режимі онлайн або в телефонному режимі охоче відповість Вам на всі питання, що цікавлять Вас.