Оцінка квартир в Києві під час карантину

ОЦЕНКА КВАРТИР В КИЕВЕ ВО ВРЕМЯ КАРАНТИНА

Незважаючи на карантинні заходи «Київський Ріелтор.» не зупиняє свою роботу і продовжує активно консультувати своїх клієнтів з питань незалежної експертної оцінки житлової нерухомості, зокрема оцінка квартир Києва під час карантину.

Ні для кого не є секретом той факт, що у часи глобальних форс - мажорних обставин, локальних і світових економічних криз, та різного роду політичних і фінансових потрясінь, які в останні роки аж ніяк не рідкість, ринок нерухомості реагує досить неординарно. Здавалося б, продаж квартир в Києві повинна заморозитися в такий непрогнозованої ситуації, як склалася сьогодні в усьому світі з розростанням пандемії коронавіруса і частково деякі тенденції часткової стагнації або завмирання вже починають простежуватися у багатьох сегментах ринку нерухомості на невизначений і важко прогнозований період часу. На жаль, це так. Однак у таких умовах завжди залишаються сегменти ринку, які не тільки не заморожуються, але навіть в чомусь стають більш активними, ніж у звичайний час. Якщо ми проаналізуємо і спрогнозуємо майбутні тенденції на ринку житлових квартир в Києві в умовах карантину, то неважко здогадатися, що багато гравців на ринку нерухомості неодмінно скористаються цією ситуацією для вигідного вкладення і збереження своїх фінансових активів, а це у свою чергу, означає, що оцінка квартир в Києві не зупинить свою активність і не втратить актуальність.

Наша компанія має великий досвід в проведенні робіт з оцінки нерухомості у Києві та по всій Україні в умовах кризи. Згідно з нашими прогнозами, ціни на нерухомість в доларовому еквіваленті зміняться найближчим часом, але впадуть вони і на скільки впадуть, залежить від цілого ряду чинників і насамперед від самого об'єкта продажу, його характеристик, і насамперед його ймовірної майбутньої інвестиційної привабливості в посткризовий період. Як говориться: «Куй залізо, поки гаряче!» Іншими словами, для інвесторів і покупців, що мають потенціал придбання нерухомості в Києві в умовах карантину з перспективою вигідного використання об'єкта нерухомості в посткризовий період, настали цікаві часи. Наша компанія допоможе Вам оптимально підібрати такий об'єкт з великого асортименту пропозицій квартир в Києві та іншої нерухомості, а також, професійно і дистанційно провести незалежну оцінку в умовах карантину, організувати нотаріальну угоду купівлі квартири в Києві з мінімальним контактом.

Пишіть нам, дзвоніть. Ми не закрилися. Ми продовжуємо працювати дистанційно!