Оцінка квартир

Оцінка квартир В КИЕВІ

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка квартир  від 800


     Вам необхідна експертна оцінка квартири.
     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» вже не перший рік займає міцні позиції на українському ринку оціночних послуг. Згідно чинного в Україні законодавства, практично всі операції з житловою та нежитловою нерухомістю пов'язані з нотаріальним оформленням угоди і, також, такою послугою, як обов'язкова незалежна експертна оцінка в Києві зокрема і в Україні в цілому.

     Специфіка послуг нашої компанії дозволяє Вам в одних стінах вирішити всі поставлені задачі пов'язані з нерухомістю, зокрема, з квартирами, - починаючи від підбору квартири на первинному або вторинному ринку нерухомості і, закінчуючи нотаріальним оформленням угоди. На проміжному етапі Вам обов'язково знадобиться така послуга, як оцінка нерухомості Києва і по всій Україні. Для цього в штаті нашої фірми працюють висококваліфіковані експерти, які мають відповідні сертифікати оцінювача. Сама ж компанія має ліцензію на здійснення оціночної діяльності, у тому числі оцінка квартир у Києві. Причому оціночні послуги Київ Вам будуть необхідні при будь-якій формі нотаріального оформлення, будь то оцінка для спадщини в Києві, або, можливо, це може також бути і оцінка дарування Київ, не кажучи вже про угоду купівлі-продажу квартири.
     Співробітники нашої компанії проведуть оцінку квартири і складуть повноцінний звіт, скріплений печаткою компанії протягом лише одного дня, тоді як типова оцінка Київ у більшості оціночних фірм займає більше часу. Також можлива термінова оцінка квартири в Києві протягом двох-трьох годин.
     Наш оцінювач в Києві проведе оцінку з усією відповідальністю і професіоналізмом, враховуючи також всі окремі нюанси в кожній конкретній ситуації, з розумінням поставиться до озвучених Вами побажань та проблем.


КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА КВАРТИРИ В КИЄВІ?


     Отже, давайте зупинимося більш докладно на типових ситуаціях, в яких Вам знадобляться оціночні послуги в Києві або в Україні в цілому. Оцінка квартири в Києві необхідна в наступних обставин:

 • вступ у право власності успадковується квартири згідно заповіту або норм законодавства;
 • оформлення дарчої документа на квартиру;
 • оформлення договору купівлі-продажу квартири;
 • оформлення заставного або іпотечного майна;
 • визначення компенсації шкоди квартири при страхових випадках;
 • рішення майнового спору в судовому порядку;
 • отримання рецензії на звіт про оцінку, виконаний раніше, а також, актуалізація раніше виконаної оцінки на свіжу дату;
 • проведення ретроспективної оцінки квартири з ретроспективним дослідженням ринку нерухомості на вказану замовником дату.

     У всіх перерахованих випадках наш експерт проведе незалежну оцінку квартири в Києві або в будь-якому регіоні України з професійною адаптацією звіту з оцінки квартири до одного з варіантів використання оцінки.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА В КИЄВІ?


     Що стосується нашої цінової політики на оціночні послуги Київ, то ми встановили самі ліберальні ціни на ринку оцінки на сьогоднішній день. Хоча вартість оцінки квартири може змінюватись залежно від різних факторів, тим не менш, ми можемо сказати, що середня ціна на оціночні послуги з оцінки житлових квартир становить у нас всього 2500 грн., причому в цю ціну включено абсолютно всі, включаючи всі витрати на проведення оцінки квартири.
     Також у нас є гнучкий ціновий підхід, що враховує знижки при замовленні декількох послуг або одночасно при замовленні повторної оцінки одного і того ж об'єкта.
     Строк дії звіту з оцінки квартири в Києві становить 6 календарних місяців з дати оцінки.
     При проведенні оцінки, як правило, визначається ринкова вартість квартири. При оформленні цивільно-правової угоди у нотаріуса Ви повинні будете заплатити податок відповідно до законодавства, розмір якої обчислюється від базової вартості об'єкта, прописаної у звіті з незалежної оцінки.

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ


     Для проведення незалежної оцінки квартири Вам необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • консультація замовника з сертифікованим оцінювачем (помічником) та складання договору на надання оціночних послуг з оціночною фірмою; оплата замовником послуг з оцінки;
 • збір замовником та оцінювачем вихідних даних – усній і документарної інформації, яку зобов'язаний надати замовник оцінки;
 • інспектування квартири оцінювачем в присутності замовника (представника замовника) (виїзд на об'єкт, ідентифікація квартири, огляд усіх приміщень, фото фіксація приміщень квартири, під'їзду, будинку, інфраструктури місцевості); у деяких випадках в інспектуванні необхідність відсутня;
 • вибір оціночних підходів, методів та оцінних процедур;
 • вивчення ринку подібної нерухомості на дату, близьку до дати оцінки, підбір аналогів та їх приведення до вартості об'єкта з урахуванням ринкових мультиплікаторів вартості;
 • складання звіту про незалежну оцінку та його затвердження директором компанії;
 • видача звіту про незалежну оцінку квартири замовнику та підписання акту виконаних робіт.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ КВАРТИРИ В КИЄВІ?

      Отже, якщо Ви вирішите скористатися послугами нашого оцінювача, для того, щоб оцінити квартиру, то Вам необхідно підготувати і надати наступні документи:
 • копія паспорта замовника оцінки (1,2-я сторінки, прописка);
 • копія ідентифікаційного номера замовника;
 • копія паспорта власника (ів) квартири;
 • копія правовстановлюючого (-их) документа (ів) на об'єкт оцінки з реєстраційними свідоцтвами;
 • копія технічного паспорта БТІ на об'єкт оцінки;
 • інші роз'яснювальні документи (при необхідності).
Ці копії Вам не обов'язково посвідчувати нотаріально. Ви можете виготовити їх в офісі нашої компанії.

     При проведенні оцінки квартири в Києві або в будь-якому регіоні України ми гарантуємо дотримання конфіденційності щодо всієї наданої нам інформації, необхідної для проведення незалежної оцінки.

     Також, ми завжди готові надати вичерпну усну консультацію по вартості нерухомості у Києві, в тому числі, і в телефонному режимі.

     Всі інші деталі, що стосуються такої послуги, як оцінка нерухомості в Києві і по всій Україні, ви можете прояснити на безкоштовній консультації з нашим фахівцем.