Перспективи столичної нерухомості - новобудови на Лівому Березі

У цій статті мова піде про значний внесок столичних новобудов у формування цін і конкуренції на ринку столичної нерухомості, про перспективи нових будівель на найближче майбутнє. Не секрет, що більшість з нас рано чи пізно стикається з проблемним питанням обміняти або купити квартиру в Києві, і майже завжди ми стикаємося з класичної дилемою, так добре сформульованої в старі добрі часи одним радянським гумористом: «Там були раки великі, але по п'ять, а тут маленькі....але за три..». Так і на ринку нерухомості, - перш ніж прийняти остаточне рішення придбати квартиру на вторинному ринку в Києві, ми, як правило, довго бігаємо між економією коштів і витратами за додаткові умови і можливості. Ми привчені життям думати стереотипно, що там де краще і більше, там завжди обходиться дорожче. І це безперечна правило, з яким навряд чи хтось при здоровому глузді стане сперечатися. Але, як не дивно Вам це не здасться, це правило діє далеко не завжди. Якщо ми уважно проаналізуємо сформувалася за останні роки обстановку на ринку столичної нерухомості, то ми помітимо не завжди яскраво виражені винятки з цього правила. А саме, щоб продати квартиру в Києві в складних умовах нестабільного коливного ринку, забудовники нового житла, у всіх відносинах перевершує радянську і пострадянську будівельну класику, використовують гнучку цінову політику і створюють дуже вигідні для залучення потенційного покупця житлової нерухомості в Києві схеми розрахунку. Іншими словами, сучасний ринок столичної нерухомості надає реальну можливість купити квартиру в новобудові більш вигідно, ніж житло із звичайною вторинки. Саме ці інноваційні схеми продажу квартир в Києві зумовили досить стабільний і широкий попит на квартири в новобудовах на Лівому Березі, і є одним із ключових факторів розвитку будівельного бізнесу, забудови та розвитку інфраструктури все нових масивів українського мегаполісу. Іншими словами, можна з усією впевненістю констатувати той факт, що забудована новими висотками периферія, стає все більш популярною на ринку житлової нерухомості і бажають, наприклад, купити квартиру в Дніпровському районі, з кожним роком не зменшується, а навпаки, стає все більше і більше. І це, незважаючи на хороші можливості і великий вибір пропозицій купити квартиру в центрі Києва. І як ми намагаємося вас переконати, справа зовсім не в розвитку інфраструктури периферії, точніше кажучи, не зовсім в цьому, а насамперед у фінансовій вигідності схеми покупки житла в новобудові, коли, як це не парадоксально, можна при бажанні купити «...раки і великі..і по три...».

Перспективы столичной недвижимости - новостройки на Левом Берегу

Саме ці інноваційні пропозиції стали для городян і гостей столиці настільки привабливі, що багато хто з нас не замислюючись дістають «з-під подушок» свої заощадження та інвестують в покупку квартири в новобудові Київ. Так в 2016 році було здано в експлуатацію по всій Україні близько 10 млн. квадратних метрів житлової недвижимсоти в новобудовах, і левова частка цих метрів припала на самий розвинений і перспективний ринок житлової нерухомості – столичний ринок. Вдумайтеся, шановні пані та панове в цю цифру. Якщо середня загальна квадратура сучасними квартири становить приблизно 60 квадратних метрів, то це означає, що за рік було продано (або продається) в Україні приблизно 167 тисяч квартир в новобудовах. Це, на наш погляд, досить таки високий показник інвестиційної активності і купівельного попиту населення на нове житло. В інших наших статтях Ви можете прочитати про різних типах інвесторів і різних типах їх мотивації при купівлі нового, в тому числі елітного житла. У будь-якому випадку, це дозволяє зробити висновок про перспективність розвитку районів з новобудовами і купівлі квартир у новобудовах Києва і всієї країни в цілому.
Агентство нерухомості «ріелтор» дуже уважно і скрупульозно вивчає і стежить за всіма тенденціями розвитку ринку житлової нерухомості. Для цього використовується сучасна повна база даних продажу квартир в Києві у всіх районах столиці в поєднанні з великим професссионализмом і досвідом наших ріелторів. Саме з нашою допомогою, Ви зможете підібрати собі житло з самим оптимальним поєднанням ціни, площі і комфорту.