Как избежать проблем при покупке квартиры

Купівля житла — досить непроста процедура, яка складається з пошуку відповідних варіантів, подальшого їх перегляду і, як заключний етап - підписання документів при здійсненні угоди.

Сьогодні більшість людей розуміють важливість цього процесу і звертаються до експертів. Рекомендації фахівців часто необхідні не тільки при пошуку квартири, але і тоді, коли клієнт зробив свій вибір і бажає підписати папери. Припустимо, Вас зацікавила певна квартира на Осокорках. Що далі? А далі Ви маєте всі шанси зіткнутися з неприємними сюрпризами у разі, якщо Ви не спробували зробити операцію купівлі-продажу максимально безпечною.

Що важливо: проконтролювати, щоб житло було чистим з юридичних документів. Це звільнить Вас від труднощів при оформленні прав власності на нерухоме майно. Адже всі продавці уважно досліджують ринок нерухомості і не стануть продавати об'єкт, що стоїть за низькою ціною. Якщо квартира підозріло дешева, це повинно насторожити покупця – афер у сфері нерухомості більше ніж достатньо.
Вимагайте виключно оригінали документів. Уважно перевірте всю інформацію, яка в них міститься. Тільки дієздатний продавець має право укласти з Вами угоду. Правильним рішенням буде поцікавитися історією квартири. Єдиний державний реєстр прав на нерухомість містить всі відомості про потрібному Вам об'єкті. Всі зібрані документи потрібно перевірити на відповідність площ, адрес, прізвищ, дат, підписів і їх розшифровок. З цієї причини на даному етапі наполегливо рекомендується звернутися до юристів за консультацією.
Як правило, ріелтори знають до кого варто звернутися з подібними питаннями і з'ясувати всі цікаві моменти максимально швидко. Отже, чи не простіше тоді звернутися до професіоналів і захистити себе від ймовірних проблем? Тим більше, що така дія, як покупка квартири, на певному етапі так чи інакше потребує підтримки спеціаліста. Звертайтеся до эспертам — менеджери агентства нерухомості «Київський ріелтор» готові надати Вам сприяння і застосувати свій багаж знань і умінь для досягнення вашої мети — купівлі квартири на Осокорках.


alt