Поиск квартиры с риелтором

Ви коли-небудь задавалися питанням, хто такий ріелтор? Може, ріелтор - це посередник між покупцем і продавцем, в обов'язки якого входить самостійний пошук кращого для Вас об'єкта нерухомості? Чи ж це не той, хто демонструє як можна більше підходящих варіантів, і Ви самі зупиняєте свій вибір на оптимальному? Як би там не було, а знайти хорошого ріелтора не так-то просто. У даній статті постараємося зрозуміти, що потрібно знати, щоб вибрати хорошого агента з нерухомості.

- Яку операцію з нерухомістю Ви не планували, Вам буде складно обійтися без ріелтора, так і скажемо прямо – з висококваліфікованими експертами, які працюють в агентстві нерухомості «Київський ріелтор», укладати угоди більш надійно. Адже нерідкі випадки обману від «чорних маклерів»: фальшиві договору, необумовлені платежі за надані послуги сумнівної якості, поява реальних власників після повної оплати за оренду або покупку квартири.

Що потрібно знати, щоб убезпечити себе?

1. Ріелтор повинен повною мірою виконати свою роботу. Насамперед, він зобов'язаний розбиратися в законодавстві ринку і в оцінці нерухомості, знати всю супутню документацію, бути гнучким і мати бажання допомогти клієнту. На первинному ринку нерухомості ріелтор від початку і до кінця займається оформленням угоди, аж до пошуку кращих пропозицій і оформлення розстрочки платежів. Вторинний ринок передбачає розміщення оголошень на інформаційних порталах, пошук альтернативних варіантів і контроль над оформленням угоди.

2. Слід проаналізувати дії фахівця, з яким Ви співпрацюєте. Він повинен розуміти, що Ви хочете, що для Вас важливо і які у Вас вимоги. Наприклад, Вас цікавить, де краще купити квартиру в Києві на Лівому березі.Головна задача хорошого агента з нерухомості – докладно і зрозуміло пояснити всі нюанси угоди від початку і до її завершення.

3.Можете бути впевнені, що правильно вибрали фахівця, якщо він не боїться говорити прямо, що квартира, яка Вам підходить, коштує більше, ніж Ви готові заплатити, або ж що на Ваш будинок треба знизити ціну. Звичайно ж, при цьому він люб'язно готовий надати вагомі аргументи. В першу чергу ріелтор повинен дбати саме про Вашу вигоду.

4. Поцікавтеся про наявність документів, які можуть підтвердити особистість та професійні дані ріелтора. Зверніть увагу на те, як він висловлюється про своїх клієнтів і інших агентствах, з якими йому довелося співпрацювати. Справжній професіонал не дозволить собі погано відгукуватися про попередніх проектах або про людей, з якими працював раніше.