Продаж квартир в Києві під час карантину

ПРОДАЖА КВАРТИР В КИЕВЕ ВО ВРЕМЯ КАРАНТИНА

Під час коронавирусного карантину компанія «Київський Ріелтор.» не закрилася на замок за прикладом багатьох інших агентств нерухомості і продовжує щодня консультувати і надавати ріелторські послуги в повному обсязі дистанційно з дотриманням всіх правил карантину, встановленими Міністерством охорони здоров'я України. Алгоритм взаємодії з нашою компанією при продажу квартир в Києві та по всій Україні в умовах карантину такий:

  1. Попередній етап, на якому потенційний клієнт отримує безкоштовну консультацію і всю необхідну інформацію щодо його цікавить питання у телефонному режимі (скайп, вайбер) або в режимі онлайн-листування. На цьому етапі формулюється запит, ставиться завдання, заноситься інформація в активну базу даних.
  2. Договірної етап, у процесі якого укладається договір на надання конкретних ріелторських послуг. У Договорі детально і юридично вивірено прописуються всі деталі з надання ріелторських послуг. Клієнт отримує доступ до цікавлячої його інформації з фірмовою бази даних. Договір також в умовах карантину полягає дистанційно.
  3. Пошуковий етап. На цьому етапі наш кадровий фахівець – досвідчений ріелтор разом з Вами здійснює вибірку потенційно придатних для угоди об'єктів.
  4. Ознайомлювальний етап. Відбувається більш детальне знайомство з відібраними квартирами в Києві. Перевіряються правовстановлюючі та технічні документи на квартиру, інформація з Жеку. Вивчаються деталі угоди, можливі нюанси.
  5. Нотаріальний етап. Нотаріальне оформлення угоди купівлі обраного об'єкта. Наша компанія надає послуги нотаріату. В умовах карантину контакти між клієнтом нашої компанії і співробітниками зведені до самого необхідного мінімуму. Підготовка до юридичного оформлення угоди з продажу квартири в Києві проводиться в умовах карантину дистанційно.

Більш детальну інформацію ми готові надати Вам в зручний для Вас час. Пишіть, дзвоніть нам. Будемо раді надати безкоштовну консультацію та співпрацювати з Вами дистанційно.