Продаж землі в Києві

Продати землю дорого і швидко. Нотаріальне оформлення всіх правовстановлюючих документів. Юридичне та нотаріальне супровід угоди.

Наша багатопрофільна компанія «Київський Риелтор.» має в штаті досвідчених ріелторів, що спеціалізуються на операціях з земельними ділянками в Києві і по всій Україні.
У нашому розпорядженні є найдокладніша база даних за пропозиціями земельних ділянок на ринку Києва та Київської області, яка постійно оновлюється найновішими оголошеннями про терміновий продаж.

     Для того, щоб терміново продати земельну ділянку в умовах стагнації земельного ринку або в умовах карантину та посткарантіна, коли термін експозиції при ринковій вартості становить в середньому від 1 до 2,5 років, а іноді і більше, необхідно постійно відстежувати весь діапазон різних запитів про покупці нерухомості і постійно тримати руку на пульсі.
Ми щодня взаємодіємо з великою і розгалуженою мережею агентств нерухомості, приватних ріелторів, і ми можемо без сумнівів, за лічені дні знайти для Вас потенційно зацікавленого покупця землі в Києві та області.

«Київський Риелтор.» допоможе продати земельну ділянку за хорошою для Вас ціною. Не грає ролі, в якому районі Києва знаходиться Ваш ділянку, якого він призначення - комерційного, житлового, ОСГ або садівництва.

При продажу земельної ділянки.

     Після укладення з нами договору Вам необхідно надати нам: копії правовстановлюючих та кадастрових документів, копії сторінок паспорта та ідентифікаційного коду. Після Ви можете спокійно очікувати нашого дзвінка з інформацією про Ваш потенційного покупця, якому Ви зможете продати землю дорого.
Ми зможемо переконати покупця у вигідності інвестування коштів в Ваш земельну ділянку, проконсультувавши його про максимальні вигоди від придбання землі в близькій і далекій перспективі, показавши йому всі переваги продаваного земельної ділянки.

Юридичне супроводження
     Ми повністю забезпечуємо юридичний і нотаріальний супровід угоди купівлі-продажу, експертну оцінку землі, а також засвідчуємо автентичність державних актів і кадастрових схем з їх прив'язкою до адреси та площі.


     Пам'ятайте, інвестування коштів в землю - одне з найбільш надійних і перспективних напрямків на сьогоднішньому ринку нерухомості.