Спальний район або центр: де краще купити квартиру в Києві?

Новобудови в спальних районах Києва

Спальні райони столиці користуються найбільшим попитом для покупки житла серед молодих сімей та людей середнього віку. У цьому сенсі найкращими районами у Києві прийнято вважати Голосіївський і Святошинський, так як у них добре розвинена інфраструктура і немає проблем з екологією завдяки відсутності шкідливих виробництв і наявності великих зелених зон.
Ідея купити квартиру в спальному районі Києва досить цікава. Чому? По-перше, житло в спальному районі – це в будь-якому випадку нерухомість в межах міста, а це значить, що Ви робите правильну інвестицію у своє майбутнє. У новобудовах спальних районів, як правило, непогані умови для життя і не занадто висока вартість комунальних послуг. Поряд з такими житловими комплексами зазвичай розташовуються дитячі садки і школи, а також медустанови, супермаркети і різні заклади.
Але для більшості людей головним чинником все ж є співвідношення ціни та можливостей: вартість одного квадратного метра в спальному районі буде вище, ніж за містом, але набагато нижче, ніж у центрі Києва.
У той же час,незважаючи на те, що в спальних районах є безліч продуманих транспортних розв'язок, буває так, що дістатися додому – важке завдання. Великий плюс, якщо Ви будете жити біля метро, тоді в годину пік можна буде пройтися кілька зупинок пішки замість того, щоб користуватися громадським транспортом. Однак, така можливість іноді просто нездійсненна. Візьмемо, приміром, хоча б самий густонаселений столичний масив Троєщину. Купити квартиру на Троєщині в новобудові досить просто і вигідно, однак варто про це думати, тільки якщо Вас не бентежить відсутність метро і великі пробки вранці і вечорами в будні дні.
Розваги, магазини, торгові центри – все це є і в спальних районах, проте в менших кількостях, ніж у центрі. До мінусів можна віднести меншу привабливість спальних районів для туристів, і як наслідок – часом більш низький рівень обслуговування в сфері послуг.

Новобудови у центрі Києва

Сучасні нові будинки в центрі Києва – беззастережно чудовий варіант для придбання власного житла. Найбільш комфортними і престижними завдяки зручному розташуванню, високій якості житлових умов і відмінно розвиненою інфраструктурою вважаються Подільський та Печерський райони, а також частина Шевченківського.
Центр міста – це серце Києва, де кипить життя в будь-який час дня і ночі. Тут знаходяться кращі кафе та ресторани, сучасні висотні і скляні офісні центри, фешенебельні бутіки і салони краси, престижні школи і елітні медичні клініки.
Новобудови у центрі Києва призначені для тих, хто бажає мати по-справжньому високий рівень життя і комфорту в урбанізованому центрі міста.
Однак, крім усього іншого, потрібно пам'ятати, що купити квартиру в центрі Києва на порядок дорожче, ніж в деякому віддаленні від центральних вулиць. І для більшості потенційних покупців нерухомості це може бути істотним його недоліком.
Також слід зазначити, що знайти місце для парковки біля новобудови в центральній частині міста вельми і вельми проблематично. Тому варто заздалегідь подбати про оренду або про придбання паркомісця, а це – додаткові витрати.