Технічна документація із землеустрою в Києві

ТЕХНИЧЕСКАЯ ДОКУМЕНТАЦИЯ ПО ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВУ

     Компанія «Київський Ріелтор.» пропонує Вам свої професійні послуги та виготовлення технічної документації із землеустрою. У штаті компанії працюють ліцензовані землевпорядники – багатопрофільні фахівці, які проведуть всі необхідні дослідження, заміри та розрахунки, необхідні для створення повного пакету землевпорядної документації в Києві. До складу землевпорядної документації входять матеріали, які у текстовій та графічній формі описують всі характеристики земельної ділянки, а саме – його площа, місце розташування, межі території, рельєфність та інші дані, які складаються в суворій відповідності з земельно-процесуальними нормами, законодавчо регламентують процес землеустроительства в Україні. Процес виготовлення технічної документації по землеустроительству в Києві проходить кілька етапів, а саме:

  • порушення землевпорядного справи;
  • підготовка документації, куди належить складання проекту і пред'явлення землевпорядного проекту учасникам процесу;

  • затвердження проекту у відповідних державних інстанціях;

  • приведення проекту у виконання шляхом встановлення на території межових знаків та інше;

  • остаточне оформлення справи та передача землевпорядної документації замовнику;

  • авторський нагляд за належним виконанням землевпорядного проекту.

     Технічна документація із землеустрою в Києві зберігається і формується в строгому порядку, відповідному нормативно-законодавчим актам, чинним в Україні. Метою розробки землевпорядної документації є максимально раціональне використання земельної ділянки, а також охорона навколишнього середовища від можливого негативного впливу від деяких поліпшень ділянки. Для цієї мети можуть бути встановлені певні обмеження і зобов'язання щодо власника земельної ділянки та землекористувача.

     Більш детальну інформацію щодо процедури виготовлення та оформлення технічної документації із землеустрою в Києві Ви можете отримати, проконсультувавшись із співробітниками нашої компанії в зручній для Вас формі.
+38 044 331 71 51, +38 050 104 77 00.

Або звернувшись до нашого фахівця.
+38 (067) 402 06 45
+38 (066) 509 64 96
Бережних Олександр Вікторович