Виготовлення технічної документації

Технічна документація із землеустрою
Найменування послуги Ціна, грн.
Виготовлення тех. документації  від 5000


Технічна документація із землеустрою - це вид документації, розробленої ліцензіатом для придбання прав власності на землю замовником.

В яких випадках і для чого виготовляється технічна документація.

     У разі, коли Ви хочете отримати безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, або ж приватизувати свою земельну ділянку, а також для здійснення об'еденененія і роз'єднання земельної ділянки, необхідно подати відповідну заяву (клопотання) до районної державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням цієї ділянки. Ваше клопотання має бути розглянуто в місячний термін, про що або надається дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, або мотивовану відмову в його наданні. Саме після отримання рішення органу місцевого самоврядування або адміністрації про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ви можете почати виготовлення документації із землеустрою.
     Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку можливе за умови наявності рішення місцевої ради або адміністрації про проведення робіт із землеустрою (дозвіл на розробку проекту землеустрою).

Перелік документів необхідних для розробки технічної документації із землеустрою:

  • Дозвіл органу місцевого самоврядування або виконавчої влади на розробку технічної документації з оформлення прав на земельну ділянку;
  • Копія паспорта та ідентифікаційного номера (для фізичних осіб);
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія свідоцтва про сплату податків, копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій (для юридичних осіб);
  • Копія технічного паспорта БТІ (якщо на земельній ділянці є об'єкти нерухомості);
  • Нотаріально завірена копія документів, що засвідчують право власності на об'єкти нерухомості. Далі розроблений проектземлеустрою щодо відведення земельної ділянки подається Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою. Комісія протягом трьох тижнів з дня одержання проекту надає відповідному органу місцевого самоврядування або адміністрації свій висновок щодо погодження проекту або відмови у його погодженні. У разі відмови проект повертається заявнику у зазначений у цій частині строк.
     Якщо Ваш проект був узгоджений, то місцева рада чи адміністрація в двотижневий термін з дня його отримання повинен прийняти рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
Саме на підставі такого рішення видається державний правовстановлюючий документ про право власності на земельну ділянку.

Більш детальну і вичерпну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас в будь-який зручний для вас час або звернувшись до нашого фахівця за тел. +38 067 402 06 45