Оцінка землі комерційного призначення

Оцінка землі комерційного призначення
Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка землі комерційного призначення від 800


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» вже не перший рік надає послуги з оцінки комерційної нерухомості, зокрема оцінка офісу в Києві, а також, в будь-якому регіоні України.
Згідно існуючим нормам, всі операції з Вашою нерухомістю зобов'язані бути нотаріально оформленими, що в свою чергу потягне за собою необхідність такої послуги, як оцінка будівлі Київ.

     Ринок комерційних площ набагато складніше і багатогранні, ніж ринок житлових приміщень. Адже на формування остаточної ціни пропозиції комерційної нерухомості впливає набагато більше різноманітних факторів, причому ціна нежитлового квадратного метра в межах одного і того ж району може відрізнятися у багато разів. Тому, наприклад, оцінка магазину Київ, вимагає всебічного аналізу безлічі ценоформирующих мультиплікаторів, врахувати які повністю може тільки висококласний фахівець – професіонал своєї справи. У нашому штаті працює оцінювач нерухомості у Києві, що має необхідний досвід і рівень кваліфікації для здійснення оцінки будь-якого комерційного об'єкта, наприклад, оцінка ресторану в Києві.


     Так як наша компанія є багатопрофільною в сфері послуг по нерухомості, то таку послугу, як оцінка кабінету Київ, або ж оцінка кафе Київ та інші види оцінки, Ви зможете замовити у нас поряд з іншими послугами - ріелторськими, юридичними, нотаріальними і т. д. Припустимо, Ви бажаєте здійснити продаж або купівлю магазину. Визначившись з обраним об'єктом Ви зможете, звернувшись до наших фахівців, здійснити операцію від початку і до кінця, не вдаючись до допомоги фахівців інших компаній.
     У штаті нашої компанії є сертифіковані ріелтори, оцінювачі та юристи, які допоможуть Вам здійснити операцію найоптимальнішим чином в найкоротші терміни. До Вашого відома, що наша фірма має всю необхідну дозвільну документацію, видану фондом державного майна України, на проведення абсолютно будь оцінки комерційної та житлової нерухомості, такий як оцінка магазину Київ. При оцінці комерційної площі наш фахівець врахує такі фактори, як ефективне функціональне використання площ, зручність розташування з урахуванням пішохідної і транспортної доступності, вплив фактора поверховості на формування вартості, стан ремонту приміщень і багато іншого. Причому при оцінці комерційної нерухомості нічого не можна упускати з виду. Яка-небудь-яка хоч трохи помітна деталь, може істотно підвищити або знизити ринкову вартість комерційної нерухомості в Києві.
     Наш сертифікований оцінювач нерухомості в Києві проведе оцінку на найвищому рівні в найкоротші терміни і оформить свої розрахунки у звіт, регламентований національними стандартами, чинними на території України.

КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА НЕЖИЛОГО ПРИМІЩЕННЯ В КИЄВІ?


     Пропоную нижче детально розглянути і проаналізувати ситуації, в яких Ви зіткнетеся з необхідністю проведення оцінки комерційної нерухомості, наприклад, оцінка офісного приміщення в Києві і по всій Україні. Оцінка нерухомості Києва Вам необхідна в наступних випадках:
 • оформлення права власності на комерційну нерухомість;
 • оформлення дарчої на нерухомість;
 • оформлення договору купівлі-продажу магазину або офісу;
 • оформлення банківського застави або іпотеки;
 • оцінка для визначення матеріальних збитків при страхових випадках;
 • рішення майнового конфлікту стосовно комерційної нерухомості в судових інстанціях;
 • складання рецензії на звіт про оцінку, актуалізація оціночного звіту на нову дату;
 • ретроспективна оцінка комерційної нерухомості;
 • оформлення оренди торгових і офісних площ.

У всіх подібних ситуаціях наш оцінювач нерухомості в Києві проведе свою роботу оперативно, швидко і відповідально.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА МАГАЗИНУ У КИЄВІ?


     Компанія «Київський ріелтор» пропонує Вам оціночні послуги в Києві і по всій Україні за доступними цінами, які Вас напевно порадують. Діапазон цін на оцінку різних приміщень досить широкий і ціноутворюючих факторів, як ми вже писали вище, більш ніж достатньо. Тим не менш наша компанія розробила єдину тарифну сітку з оцінки нерухомості, у якій все це враховано найкращим чином. Термін дії оцінки магазину у Київі або оцінка офісу становить 6 місяців, починаючи з дати оцінки. При проведенні оцінки розраховується, як правило, саме ринкова вартість будівлі або приміщення. При оформленні Вашої угоди Ви платите відповідні податки, розмір яких виходить від оціночного розрахунку вартості, прописаної у висновку звіту про вартість майна.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ


Для проведення оцінки комерційної нерухомості необхідно:
 • консультація замовника оцінювачем і складання договору на надання оціночних послуг; здійснення попередньої оплати замовником суми, згідно обумовленої вартості проведення оцінки;
 • подача вихідних даних у документарній формі, аналіз їх достовірності;
 • інспектування комерційного об'єкта (огляд, ідентифікація, фото фіксація); у виняткових випадках інспектування не проводиться;
 • аналіз і застосування оціночних підходів, методів і процедур;
 • аналіз правового статусу земельної ділянки та проведення її експертної оцінки;
 • аналіз ринку, підбір аналогів і визначення порівняльних мультиплікаторів;
 • складання звіту про оцінку;
 • видача звіту про оцінку та підписання виконавцем і замовником акту виконаних робіт.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ?

При замовленні на оцінку комерційного майна Вам необхідно підготувати наступні документи:

 • копія паспорта замовника оцінки (1,2-я сторінки, прописка);
 • копія ідентифікаційного номера замовника;
 • копія паспорта власника (ів) приміщень (я);
 • копія правовстановлюючого (-их) документа (ів) на об'єкт оцінки з реєстраційними свідоцтвами;
 • копія технічного паспорта БТІ на об'єкт оцінки;
 • копія державного акта на право власності на земельну ділянку (при наявності оформленого права власності);
 • інші роз'яснювальні документи (при необхідності).

Ці копії Вам зовсім не обов'язково завіряти у нотаріуса. Ми самі зробимо всі необхідні для оцінки копії, причому абсолютно безкоштовно.

При проведенні оцінки магазину у Київі або іншого приміщення ми зобов'язуємося зберегти конфіденційність наданої Вами інформації у письмовому вигляді.

Також, в будь-який час ви зможете проконсультуватися з нашим фахівцем щодо будь-якого юридичного питання.