Оцінка промислової нерухомості

Оцінка промислової нерухомості

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка промислової нерухомості від 2500


     Оцінка промислової нерухомості вимагає комплексного підходу і підвищеної уваги до кожної деталі характеризує об'єкт.

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» професійно займається незалежною експертною оцінкою нерухомого та рухомого майна, має багатий і багатогранний практичний досвід в оцінці промислової нерухомості у Києві та Київській області.

     Нежитлова нерухомість представляє величезний сегмент ринку нерухомості в Києві і в Україні в цілому, під вагомим сегментом якого є ринок промислової нерухомості. До її складу переважно входять виробничі цехи, майстерні, будівлі заводів, комбінатів і фабрик.

     Коли мова йде про оцінку промислового комплексу підприємства, то оцінка промислової нерухомості включає в себе оцінку допоміжних приміщень – складів та офісів для керівного персоналу, іншими словами це вся нерухомість, яка належить підприємству і яка використовується в її роботі з метою отримання прибутку.

Оцінка комерційної (ПРОМИСЛОВОЇ) нерухомості необхідна для вирішення самих різних завдань:

  • здача в оренду
  • страхування (страхового)
  • внесок у статутний фонд (при створенні компанії, збільшення її статутного капіталу)
  • податкових платежів
  • управлінських рішень і т. д.

     Оцінка виробничих будівель являє собою процес визначення ринкової або іншої вартості будівлі з використанням всіх трьох класичних підходів в оцінці майна – витратного, прибуткового і порівняльного. У першому випадку будівля промислового підприємства розглядається з точки зору його вартості відтворення з урахуванням всіх видів зносу (фізичного, функціонального та економічного або зовнішнього зносу. Для визначення базової вартості будівлі використовуються УПВС, розроблені ще в середині минулого століття. Застосовуються перехідні коефіцієнти та індекси і все це множиться на коефіцієнт сукупного зносу.

     При застосуванні дохідного підходу будівля розглядається, як правило, як актив, що генерує доходи з точки зору найбільш ефективного використання. Найчастіше в цьому випадку розраховується дохід від оренди виробничих площ і застосовується метод прямої капіталізації чистого операційного доходу.

     В останньому варіанті – використання порівняльного підходу при оцінці виробничих приміщень у Києві, об'єкт оцінки розглядається з точки зору його ринкової привабливості на основі підбору подібних або ідентичних будинків, виставлених на ринку на типових умовах попиту і пропозиції.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ПРОМИСЛОВОЇ БУДІВЛІ В КИЄВІ?

Вам необхідно надати:

  • копію реєстраційних документів;
  • копію правовстановлюючих документів;
  • технічний паспорт або інвентаризаційна справа;
  • інвентаризаційна відомість; дані балансу;
  • документ, що підтверджує земельну статус ділянки, на якій розташована будівля.

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії - безкоштовно.

При проведенні оцінки ПРОМИСЛОВОЇ БУДІВЛІ в Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки ПРОМИСЛОВОГО БУДІВЛІ, звернувшись до нас.