Оцінка торгової нерухомості

Оцінка торгової нерухомості

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка торгової нерухомості від 1500


     Оцінка торгової нерухомості, настільки широко і яскраво представленої в нашої багатомільйонної столиці, стає особливо актуальною при вчиненні нотаріальних угод при переході права власності, а також, при її оформленні як предмета застави в банківській установі.
     У нашій компанії, багато років спеціалізується на проведенні такої незалежної оцінки в Києві, існує додатковий сучасний сервіс, а саме, оцінка нерухомості києва онлайн, у тому числі оцінка комерційної нерухомості в Києві. Специфіка оцінки торговельної нерухомості полягає в тому, що найчастіше на перший план при розрахунку ринкової вартості оцінюваного приміщення виходить саме дохідна складова, наприклад, потенційна орендна ставка за одиницю площі або одиницю торгового місця, а також, потенційний чистий дохід від надання послуг. В розрахунках вартості застосовуються методи дисконтування грошових потоків або метод прямої капіталізації прогнозованого чистого річного доходу. Метод зіставлення аналогів продажів теж займає не останнє місце у визначенні вірогідної ринкової вартості. Незалежна оцінка в Києві здійснюється в суворій відповідності з цілим пакетом нормативно-правових актів, що регламентують оцінку. 

     Строк дії такого звіту 6 календарних місяців.
     Вартість послуги залежить від обсягу виконуваних розрахунків.
     При виконанні оцінки об'єкт оцінки може бути при необхідності проінспектовано нашим фахівцем.
     Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете, звернувшись по кожному з вказаних на нашому сайті телефонів.