Оцінка корпоративних прав

Оценка корпоративных прав
Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка корпоративних прав  від 2000


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» пропонує свої професійні послуги в сфері оцінки бізнесу, в тому числі КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ, а також частки фізичної або юридичної особи в статутному капіталі компанії при його виході із складу засновників.

 

     Оцінка корпоративних прав необхідна також при аудиторській перевірці, продажу бізнесу, його розгляду в якості заставного майна при оформленні та реструктуризації кредиту, зміна форми власності, при процедурах санації, банкрутства та багатьох інших необхідностях.

     Оцінка корпоративних прав вимагає спеціальних багатопрофільних знань, вміщають в себе роботу з бухгалтерської звітністю і аналітикою структури бізнесу підприємства, аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості, аналіз бізнес-плану, прогноз та інше.

     При оцінці корпоративних прав, як правило, проводиться переоцінка основних засобів на балансі та актуалізація статей балансу.

     Наші експерти мають відповідні кваліфікаційні свідоцтва багатий і багатогранний досвід у сфері оцінки корпоративних прав і часткою в них в самих різних сферах бізнесу. При цьому Вас приємно здивують оперативний підхід наших експертів до поставленого завдання і відносно короткі терміни її виконання.

     НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ?

  • Вам необхідно надати:
  • копія реєстраційних документів компанії;
  • копія статуту підприємства;
  • копія правовстановлюючих та технічних документів (договори, контракти, накладні тощо);
  • баланс та фінансовий звіт підприємства за останній період;
  • виписка з балансової відомості підприємства;
  • розшифровка статей дебіторської та кредиторської заборгованості компанії;
  • бізнес-план підприємства.

 

     Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

     При проведенні оцінки підприємства в Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

     Отримати детальну консультацію та здійснити ОЦІНКУ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ Ви зможете звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.