Оцінка цінних паперів

Оцінка цінних паперів


Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка цінних паперів  от 2500


     Оцінка цінних паперів - це визначення ринкової вартості акцій, облігацій, векселів чи похідних цінних паперів випущених державними органами, різними фінансовими організаціями і підприємствами.

     Цінні папери – це документ певної форми і зразка, який засвідчує з дотриманням встановленої форми і обов'язкових реквізитів майнові права, здійснення або передача яких відбувається тільки при їх пред'явленні.


У світовій практиці використовується багато методів оцінки цінних паперів, найбільш поширені з яких:

  • спосіб оцінки очікуваної доходності;

  • спосіб оцінки на основі постійного зростання дивідендів;

  • модифікована модель оцінки цінних паперів.

     Зазвичай оцінкою вартості займаються інвестиційні банки або незалежні аналітичні агентства, які надають незалежну аналітику вартості цінних паперів.

     Далеко не кожна оціночна компанія, що займається незалежною оцінкою в Києві, візьметься за оцінку цінних паперів, що вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду.

     Наша компанія вже не перший рік впритул працює з оцінкою бізнесу в Києві, в тому числі з оцінкою самих різних цінних паперів. Цінний папір — це документ, зроблена у встановленому порядку за наявності обов'язкових реквізитів, що засвідчує майнові права, здійснення і передача яких іншій особі можливі лише при пред'явленні цього документа.
     Цінні папери досить зручні у формуванні та роботі суб'єктів комерційної діяльності, до числа яких належать, насамперед, акції компанії. Також цінні папери можуть бути кредитними — це облігації, векселі та інші, або ж платіжними засобами — чеками.

     Нерідко виникає необхідність проведення незалежної експертизи таких цінних паперів, зумовлена переоцінкою статей активів на балансі компанії, продажу або перерозподіл контрольного пакета, стягнення боргових зобов'язань у судовому порядку, а також, при розгляді цінних паперів, як заставних при оформленні кредиту в банку. У наші дні оцінка в Києві все частіше пов'язана саме з оцінкою цінних паперів.

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії – безкоштовно.

При проведенні оцінки ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

 

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки цінних паперів звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.