Юридичний супровід угод з нерухомістю

Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» завжди буде рада надати різноманітні юридичні послуги в Києві на найвищому професійному рівні. Серед головних послуг, які надаються нашими фахівцями, передусім хочеться виділити наступні:
  • послуги нотаріуса;
  • послуги по приватизації нерухомості;
  • реєстраційні послуги;
  • юридичні консультації.

Багатопрофільність діяльності нашої фірми дозволяє нашим клієнтам здійснювати нотаріальне засвідчення будь-якої угоди з нерухомістю, скориставшись послугами професійного нотаріуса, що працює в штаті нашої компанії. Це вигідно і зручно для Вас, якщо Ви купуєте або продаєте нерухомість в нашому агентстві.

Юридичний супровід угод

Також, якщо Ви досі з тих чи інших причин ще не приватизували своє житло, то радимо Вам поквапитися. Наш фахівець, з яким Ви довірите, як кажуть, всю «головний біль», пов'язаний з цією проблемою, проведе всі самим найкращим чином.

Під реєстраційними послугами мається на увазі насамперед реєстрація права власності на вашу нерухомість. Зазвичай – це досить копітка процедура, пов'язана зі збором різних паперів, але наш фахівець допоможе Вам у цьому і проведе реєстрацію вашого права найкращим чином.

Юридичні консультації включають в себе самі різні сфери нашого суєтного життя. Сюди відносяться перш за все консультації адвоката, нотаріуса по самим різним майновим спорам та інтересам, пов'язаним з придбанням нерухомості, спадщиною, переоформлениям, шлюборозлучним процесам, поділу майна між родичами, рішень конфліктів щодо нерухомості у суді та багато інших різних питань самих різних категорій і спрямованості. Також Вам нерідко може знадобитися кваліфікована податкова консультація. Більшість наших консультацій ми надаємо абсолютно безкоштовно.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зайшовши в цій рубриці сайту на відповідні підрубрики.