Поділ земельної ділянки

Поділ земельної ділянки

Найменування послуги Ціна, грн.
Поділ ділянки  від 3000


Поділ земельної ділянки - процедура постановки на облік двох або більше земельних ділянок, отриманих шляхом розділу.

Під час поділу земельної ділянки утворюються два або більше земельних ділянок і їм присвоюється новий кадастровий номер, а вихідний припиняє своє існування з дня державної реєстрації.


- розподіл однієї ділянки на кілька земельних ділянок з виготовленням окремих правовстановлюючих документів на кожну з них і присвоєнням окремих кадастрових номерів.

Документи, необхідні для оформлення: 

  1. Заява, про розподіл земельної ділянки, завірена нотаріусом;

  2. Копія правовстановлюючих документів, завірена нотаріусом (Свідоцтво про право власності, державний акт.)

  3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду власника;

  4. Проведення геодезичних робіт для визначення поворотних точок по межі поділу.

  5. Копії правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці (при наявності таких об'єктів);

  6. У разі необхідності документ, що підтверджує повноваження особи діяти від імені власника (користувача) земельної ділянки.

Якщо власників земельної ділянки кілька (спільне володіння), то нотаріальна заява на розділ земельної ділянки (земельних ділянок) має бути підписана усіма співвласниками.

Цільове призначення земельних ділянок, утворених в результаті первісної земельної ділянки, не може змінитися, а залишається такою, як до поділу.

Зміна цільового призначення земельної ділянки проводиться відповідно до проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

Більш детальну і вичерпну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас в будь-який зручний для вас час або звернувшись до нашого фахівця за тел. +38 067 402 06 45