Приватизація Квартир

Приватизація Квартир


Найменування послуги Ціна, грн.
Приватизація Квартир  від 7000


ПРИВАТИЗАЦІЯ КВАРТИРИ В КИЄВІ

     За правилами українського законодавства власник має право оформити приватизацію майна в Києві і це можливо здійснити лише один раз.

     Об'єктами приватизації є квартири в багатоквартирних будинках і одноквартирні будинки, які використовуються на умовах оренди.


Приватизація нерухомості

     Приватизація квартири в Києві проводиться за письмовою згодою всіх повнолітніх членів сім'ї, які постійно проживають в даній квартирі, в тому числі і тих, хто тимчасово відсутній з тих чи інших причин, які зберігають своє право на житло, з обов'язковим визначенням уповноваженого власника квартири або приватного будинку.

     Для цього всі повнолітні члени сім'ї повинні прибути в ЖЕК і підписатися на бланку заяви про прийняття участі в приватизації майна в Києві. Приватизацію проводять на всіх членів сім'ї, тому якщо раптом хтось із прописаних мешканців відмовляється від своєї частки власності, то тоді приватизація оформлення Київ стає нездійсненною.

Більш детальну і вичерпну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас в будь-який зручний для вас час або звернувшись до нашого фахівця за тел. +38 066 509 64 96