Оцінка судів і літаків

Оцінка судна і літаків

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка судна і літаків  від 5000


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» пропонує Вам свої послуги з оцінки СУДНОПЛАВНИХ ЗАСОБІВ І ЛІТАКІВ. Кораблі, катери, яхти, літаки, вертольоти займають певний сегмент ринку рухомого майна і цей ринок в Україні розвивається все більше з кожним роком, як сфера оренди, так і сфера продажу подібного майна.
     Все частіше судна і літаки розглядаються в якості заставного майна при оформленні кредиту банківськими установами. У цьому випадку Вам може знадобитися професійна незалежна оцінка судноплавних засобів або оцінка літаків. Також така оцінка неминуча при аудиторських перевірках, зняття з балансового обліку підприємства та постановки на баланс підприємства, при продажу фізичним та юридичним особам. Нерідко судна та літаки, які підлягають оцінці, перебувають на балансі відомств і військових частин Міністерства оборони України.

     При оцінці суден і літаків використовуються всі три класичних оціночних підходи – витратний, дохідний та порівняльний, з урахуванням специфічних особливостей об'єктів оцінки.

     При проведенні такої оцінки професійний оцінювач нашої компанії проводить всебічний аналіз ринку подібного майна на дату оцінки, інспектує і ідентифікує об'єкт оцінки, знайомиться з правовстановлюючий і технічною документацією, вивчає акти планових і позапланових перевірок стану вузлів і агрегатів машини. Особлива увага приділяється ресурсу і капітальних ремонтів двигунів. Що стосується суден і літаків, то нерідко вони розглядаються як утилізаційний матеріал у зв'язку з незадовільним або розукомплектованим станом, або як розбірний матеріал на запасні частини. У цьому випадку визначається скрапова вартість утилізації об'єкта.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ СУДЕН І ЛІТАКІВ?

Вам необхідно надати:

а) копію реєстраційних документів;

б) копію правовстановлюючих документів;

в) копію технічних документів;

г) акти технічного стану;

д) акти ресурсу двигуна;

д) виписки з інвентаризаційної відомості; з даних балансу;

        

     Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

 

     При проведенні оцінки судів і літаків в Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

 

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурами та умовами проведення оцінки судів і літаків, звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.