Оцінка сільгосптехніки і спецтехніки

Оцінка сільгосптехніки і спецтехніки

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка сільгосптехніки і спецтехніки від 1500


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» пропонує Вам свої послуги, за оцінкою СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ.

     Починаючи з 2002 року в Україні активно і повсюдно діють програми фермерського кредитування під покупку нової дорогої імпортної сільськогосподарської техніки, багаторазово підвищує інтенсивність і продуктивність праці фермерів. Також предметом застави є техніка, яка вже числиться на балансі сільгоспвиробника. Паралельно страхові компанії пропонують свої послуги з страхування всіх видів сільгосптехніки. Все частіше такі машини є предметом угоди в нотаріуса або предметом спадщини, а також переходять від приватної особи на баланс юридичної особи — фермерського господарства.
     Ці і багато інші ситуації, з якими найчастіше стикається практично кожен український фермер, створюють передумови для проведення незалежної оцінки Вашого трактори, комбайни, сівалки, оприскувачі, борони та інших видів сільськогосподарських машин і механізмів.

     Оцінка сільгосптехніки і спецтехніки, як правило, проводиться із застосуванням порівняльного підходу, зокрема, Методики оцінки транспортних засобів. Дуже важливо добре вивчити регіональний ринок подібних машин, його динаміку і статистику, вміти застосовувати різні поправочні коефіцієнти, такі як поправка на комплектацію, на години, на технічний стан (рік випуску), на розмитнення та інше. Процедура оцінки включає детальне ознайомлення з технічною документацією та ідентифікацію машини за ідентифікаційним і реєстраційними номерами. При проведенні незалежної оцінки складається акт технічного стану машини на дату оцінки, який обов'язково підписується замовником (спеціалістом від замовника) і сертифікованим оцінювачем, виконують звіт, за оцінкою техніки.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА СПЕЦТЕХНІКИ?

Вам необхідно надати:

  • копію реєстраційних документів;
  • копію правовстановлюючих документів (контракти, накладні тощо);
  • копію технічних документів;
  • акти технічного стану;
  • виписки з інвентаризаційної відомості; з даних балансу;


     Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

     При проведенні оцінки різних видів СІЛЬГОСПТЕХНІКИ І СПЕЦТЕХНІКИ в Києві ми гарантуємо Вам повну конфіденційність наданої вами документарній та усній інформації.

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки СІЛЬГОСПТЕХНІКИ І СПЕЦТЕХНІКИ звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.