Оцінка землі для індивідуального будівництва

Оцінка землі для індивідуального будівництва


Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка землі для індивідуального будівництва от 800


 

     Наша компанія «Київський Ріелтор.» займається оцінкою землі для індивідуального будівництва з залученням висококваліфікованих експертів, досконало вивчили особливості ринку столичної нерухомості та періодичні коливання цін на земельні ділянки.
     Незалежна оцінка включає в себе багато окремих сегментів, в тому числі і оцінка землі для індивідуального будівництва, яке включає в себе будівництво житлових будинків і садових дач. При визначенні вартості земельної ділянки необхідно ретельне вивчення кадастрових даних, вивчення існуючих обмежень у використанні і зобов'язань, а також, різних сервітутів. Іншими словами, при оцінці земельної ділянки експерт повинен скрупульозно зважити цілий ряд підвищують або знижують вартість мультиплікаторів порівняння. Основним правовстановлюючим документом при оцінці землі в Києві та області є Державний акт на право власності на земельну ділянку. Також важливо отримати від Замовника витяг із земельного кадастру.
Більш докладно Ви зможе отримати найбільш вичерпну інформацію по оцінці Вашої земельної ділянки, звернувшись до нас.

Копії документів Ви можете не завіряти нотаріально. Ми самі зробимо вам всі необхідні для оцінки землі копії документів.

При проведенні оцінки землі в Києві і по всій Україні ми забезпечимо повну конфіденційність Вошей інформації.

Ви завжди можете проконсультуватися з оцінювачем землі і отримати вичерпні роз'яснення.