Оцінка товарів

Оцінка товарів

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка товарів від 1200


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» багато років спеціалізується у сфері оцінки найрізноманітніших активів підприємств, до числа яких належать також товари в обороті або просто товари. Це можуть бути найрізноманітніші товари, починаючи від продуктів харчової промисловості і, закінчуючи продукцією машинобудування, продається як в нашій країні, так і на експорт.
     Оцінка товарів Вам може знадобитися в самих різних ситуаціях. Як правило, необхідність такої оцінки зумовлена переоцінкою основних засобів підприємства для актуалізації статей балансу. Але нерідко така оцінка може бути потрібна Вам при розгляді товарів в обороті, як заставного рухомого майна для оформлення кредиту в банку, причому, як окремо, так і в складі цілісного майнового комплексу. Так само для визначення економічних показників роботи компанії, таких як фінансова окупність, рентабельність, доцільність, динаміка зростання, складанні бізнес-плану і т. д. Часто така оцінка здійснюється при плановому і неплановому фінансовому аудиті компанії і т. д. Для здійснення такої оцінки Вам необхідно підготувати документи бухгалтерської звітності, а також сертифікати якості товару, що підлягає незалежній оцінці.

Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 чи до нас в офіс.