Оцінка офісного обладнання та інвентарю

Оценка офисного оборудования и инвентаря

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка офісного обладнання та інвентарю  від 600

     

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» серед іншого спеціалізується на оцінці рухомого майна, зокрема оцінка офісного обладнання та інвентарю в Києві.

     Необхідність проведення такої оцінки, як правило, обумовлена необхідністю планової переоцінки основних засобів на балансі компанії або при проведенні позапланової інвентаризації майна підприємства при здійсненні аудиторських перевірок. Також є інші причини для проведення оцінки офісного обладнання в Києві, такі як перепродаж майна, застава майна, постановка та зняття з балансу та ін. При оцінці офісного обладнання застосовується алгоритм методу зіставлення продажів в рамках порівняльного підходу, а при оцінці малоцінного інвентарю у великій кількості, застосовується метод індексації в рамках витратного підходу. Дохідний підхід застосовується вкрай рідко, лише в тому випадку, коли оцінюване майно створює додаткову вартість компанії з точки зору прибутковості бізнесу і за рахунок синергії комплексного використання майна у виробничому процесі.

     Офісного обладнання відносяться насамперед оргтехніка – комп'ютери, монітори, ксерокси, принтери і т. д., офісні меблі (столи, стільці, крісла, шафи), а також засоби зв'язку – телефони, факси і т. д. Малоцінний інвентар як правило дуже численний, і по позиціях, і за кількістю одиниць в кожній позиції, тому застосування порівняльного підходу для нього недоцільно. Для оцінки офісного обладнання та інвентарю в Києві Вам необхідно надати наступні документи:

  1. Балансова довідка із зазначенням найменування, марки (моделі), інвентарного номера, року випуску, року постановки на баланс і первісною вартістю, амортизацією, залишковою вартістю.
  2. Акт наявності та технічного стану об'єкта оцінки.
  3. Фотоматеріали.
  4. Накладні про придбання обладнання та інвентарю (при наявності таких).

 

Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете пробратившись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 чи до нас в офіс.