Оцінка землі для садівництва та городництва

Оцінка землі для індивідуального будівництва

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка землі для садівництва та городництва від 800


Компанія «Київський Ріелтор.» на сьогоднішній день займає міцну лідерську позицію у сфері оцінки рухомого та нерухомого майна в Києві. Багаторічний досвід роботи, об'ємна оновлюється база даних, постійне дослідження динаміки ринку столичної та української нерухомості, дозволяють максимально точно визначити реальну ринкову вартість ділянки при проведенні незалежної оцінки землі в Києві зокрема і в Україні в цілому.
Оцінка земельних ділянок є невід'ємною частиною сегмента ринку оцінки нерухомості. Незалежна експертиза землі, у тому числі оцінка нерухомості києва онлайн, в останні роки набула більшої актуальності в зв'язку з нотаріальним оформленням цивільно-правових угод, прийняття судових виконавчих рішень і т. д. Оцінка землі для садоводцтва і городництва стосується переважно сільської місцевості або приміських дачних кооперативів і садових товариств. У р. Києві та околицях Києва знаходяться десятки і сотні садових кооперативів і все частіше і більше виробляється цивільно-правових угод з переоформлення права власності або права користування садовими ділянками. Таку експертизу ми зможемо провести протягом одного робочого дня при наявності всіх відповідних документів у Замовника.

Копії документів Ви можете не завіряти нотаріально. Ми самі зробимо вам всі необхідні для оцінки землі копії документів.

При проведенні оцінки землі в Києві і по всій Україні ми забезпечимо повну конфіденційність Вошей інформації.

Ви завжди можете проконсультуватися з оцінювачем землі і отримати вичерпні роз'яснення.