Нотаріальні послуги

Консалтингове агентство «Київський Ріелтор.» пропонує Вам скористатися послугами кваліфікованого нотаріуса при оформленні угоди будь-якого характеру, пов'язаної з нерухомістю. Це дуже зручно для Вас, так як Ви можете здійснити свою угоду за принципом «два в одному», а саме, нотаріус Київ і агентство нерухомості, що називається, «під одним дахом». Завдяки нотаріальному оформленню угоди воля сторін приймає форму відповідного документа, иеющего повну юридичну силу. Приватний нотаріус Київ має повноцінний доступ до Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб.

Востребовав у нас послуги нотаріуса в Києві, Ви зможете:
  • скласти довіреність, заповіт, договір чи контракт;
  • засвідчити угоду купівлі-продажу, оренди, дарування, міни, застави майна;
  • оформити свідоцтво на спадщину майна;
  • узаконити копії документів та їх перекладів на будь-які мови світу;
  • оглянути підпису на документах фізичними особами;
  • передати під відповідальність на зберігання цінні документи;
  • інші дії, регламентовані законодавством у частині нотаріальних дій.

Нотаріальні послуги

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС КИЇВ

Також Ви маєте можливість отримати кваліфіковану нотаріальну консультацію. При цьому нотаріус Київ ціна вас приємно здивує своєю лояльністю клієнтів, особливо до постійним відвідувачам. Більшість консультацій по нотаріальному оформленню документів Ви можете отримати безкоштовно. Вас чекає найкраще обслуговування в окремому кабінеті, де Ви зможете провести операцію абсолютно конфіденційно. Також наші послуги нотаріуса в Києві включають можливість виїзду нотаріуса у зручний для Вас час і місце. Ви приємно здивуєтеся, дізнавшись, що у нас вихідні дні та вечірній час не є винятком.

ДЕРЖАВНИЙ НОТАРІУС КИЇВ

Наша компанія тісно співпрацює з державними нотаріальними конторами, які займаються переважно оформленням спадщини. У нас є свій приватний нотаріус Київ у різних точках нашої столиці. З нашою допомогою Ви ніколи не дізнаєтеся, що таке вистоювання в чергах і не зіткнетеся з рутиною збору документації.

НОТАРІАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ

Також, слід зазначити, що з допомогою співробітників нашої компанії Ви зможете оперативно провести Ваш нотаріальний платіж через банківську систему. Для цього Вам не потрібно буде особисто відвідувати банк. Все за Вас зроблять наші співробітники, що мають тісні зв'язки з кількома банками, що здійснюють нотаріальні платежі. Вони ж підготують і зберуть всю необхідну для здійснення угоди документацію.