Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок


Найменування послуги Ціна, грн.
  Оцінка земельних ділянок  від 800

      Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» пропонує Вам свої послуги, пов'язані з оцінкою всіх видів ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, яка регламентована Законами України та Національними стандартами.
     Оцінка земельних ділянок у Києві та за межами території столиці є одним з найбільш затребуваних видів оціночної діяльності.

     Земельна оцінка Київ буде необхідна для Вас при здійсненні якої-небудь угоди з земельною ділянкою.
     Вам буде дуже зручно скористатися оціночними послугами нашої фірми, так як Ви зможете у нас же здійснити всі інші операції, пов'язані з Вашою нерухомістю. Завжди до Ваших послуг досвідчені фахівці – експерти, в соверешенстве орієнтуються на ринку столичної та приміської землі, а також землі по всій Україні.
     Оцінка землі в Києві має цілий ряд особливостей. По-перше, така оцінка земельних ділянок може бути експертної та нормативної. У першому випадку всебічно аналізується ринок землі в регіоні і визначається ринкова вартість земельної ділянки. У другому випадку визначається якась базова вартість, заснована на статистичних спостереженнях і підвищувальних (знижувальних) коефіцієнтів, що випливають з регіональних, локальних і зональних факторів місця розташування ділянки, а також її функціонального використання.

При оцінці земельних ділянок широко застосовуються три оціночних підходу.

 • Порівняльний підхід.

 • Дохідний підхід.

 • Витратний підхід.

     Порівняльний підхід заснований на доборі достовірних подібних або ідентичних аналогів продажів, виставлених у вільному доступі на регіональному ринку київської нерухомості і заміських земельних ділянок.
     Дохідний підхід застосовується, як правило, для розрахунку земельної ренти, суборенди земельної розрахунку вартості поліпшеної земельної ділянки при використанні методу залишку для землі – синтезу дохідного і витратного підходу. Також дохідний підхід використовується для розрахунку вартості майнового права, відмінного від права власності, зокрема права постійного використання земельної ділянки, яке відображається в балансі підприємства як нематеріальний актив.
     Витратний підхід застосовується в сукупності з іншими оцінними підходами і методами, як правило, для розрахунку вартості поліпшень земельної ділянки – будівель, споруд, передавальних пристроїв. При оцінці землі в Києві та за містом оцінювач зобов'язаний звернути увагу на факт наявності обмежень та зобов'язань щодо використання земельної ділянки.

     Якщо Ви проводите якусь цивільно-правову угоду з приватним домоволодінням, у складі якого є приватизована земельна ділянка, то Вам знадобляться швидше всього дві оцінки – оцінка будинку, як такого, і земельна оцінка в Києві.
     На підставі цих двох окремих оцінок нотаріус зможе оформити як слід Вашу угоду. Для цього в нашій компанії працюють ліцензовані нотаріуси і оцінювачі, які зроблять всю необхідну роботу по узаканиванию Вашої операції в найкоротші терміни і за гарною ціною. Тобто Вам не доведеться це робити в різних місцях. Ставши клієнтом нашого офісу Ви покладаєте на нас всі Ваші клопоти, в тому числі і оцінка земельної ділянки в Києві. До того ж наша компанія ліцензована на проведення земельної оцінки в Києві і по всій Україні, фондом державного майна та державним агентством земельних ресурсів. При цьому не тільки оцінка землі в Києві є нашою перевагою, але і практично будь-яка оцінка в будь-якому регіоні країни може бути виконана фахівцями нашої фірми.
     Оцінка земельної ділянки в Києві та області Вам знадобиться для різних цілей - чи то дарування, спадщину або продаж.
     Також ми спеціалізуємося на такому вигляді оцінки, як оцінка паїв Київ і по всій Україні.
     Незалежно від того, який у Вас ділянка – для житлової або дачної забудови, виробничих чи комерційних потреб, земля сільськогосподарського призначення, наші фахівці проведуть оцінку Вашої ділянки і передадуть її у вигляді повністю оформленого звіту, скріпленого печаткою та підписом рукодителя фірми.

КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ?

Оцінка землі в Києві, області та по всій україні Вам знадобиться в наступних випадках:

 • оформлення права власності спадкується земельної ділянки (паю) за заповітом або іншим правовим нормам;

 • оформлення дарчої на земельну ділянку (пай);

 • оформлення купівлі-продажу присадибної чи іншої ділянки;

 • оформлення банківського застави або іпотеки;

 • рішення майнового спору в судах;

 • складання рецензії на звіт, актуалізація звіту;

 • ретроспективна оцінка земельної ділянки.


У всіх зазначених випадках співробітник фірми проведе оцінку земельної ділянки в Києві з адаптуванням до цілей і функцій оцінки.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В КИЄВІ?

      Компанія «Київський Ріелтор.» пропонує Вам оціночні послуги в Києві і по всій Україні з вигідним умовам. Хоча вартість проведення оцінки може відрізнятися, тим не менш, усереднена ціна на послуги з оцінки землі становить 500-600 грн. У цю цифру включено абсолютно всі, включаючи всі витрати на проведення оцінки ділянки в Києві. Термін дії оцінки земельної ділянки в Києві становить 12 календарних місяців з дати оцінки згідно действущих нормативів проведення оцінки землі. При проведенні оцінки землі, визначається дефініція ринкової вартості.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ

Для проведення експертної оцінки землі потрібно наступне:

 • консультація замовника та складання договору на надання оціночних послуг; здійснення попередньої оплати вартості оціночних послуг;

 • надання оцінювачу всіх необхідних вихідних даних;

 • інспектування земельної ділянки (огляд, ідентифікація, фотофіксація); у деяких випадках інспектування не проводиться;

 • вибір оціночних підходів, методів і процедур;

 • аналіз ринку землі в регіоні, підбір аналогів і застосування в розрахунках ринкових мультиплікаторів;

 • оформлення звіту про експертну оцінку земельної ділянки;

 • реєстрація звіту у фонді державного майна;

 • видача звіту про експертну оцінку землі замовнику і спільне підписання акту виконаних робіт.


ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ?
Для проведення оцінки земельної ділянки Вам необхідно підготувати:

 • паспорт замовника оцінки землі (1,2-я сторінки, прописка);

 • ідентифікаційний номер замовника;

 • паспорт власника (ів) ділянки (ок);

 • державний акт на право власності;

 • технічний паспорт БТІ на поліпшення ділянки;

 • роз'яснювальні документи (при необхідності).


Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

При проведенні оцінки підприємства в Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

Отримати детальну консультацію та здійснити оцінку офісної нерухомості Ви зможете, звернувшись до нас у любий зручний час.