Оцінка квартир

Оцінка квартир В КИЕВІ

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка квартир  від 800


Дізнайтесь справедливу вартість вашої квартири

На сильному ринку нерухомості Києва можливо важко оцінити справжню ринкову вартість квартири. В агентстві нерухомості "Київський Ріелтор." наша команда сертифікованих оцінювачів нерухомості може надати реальну вартість вашої квартири. Незалежно від вашої ситуації - продаєте ви чи купуєте, даруйте чи приймаєте у спадок і т.д. - наша оцінка квартир буде точною та прийнятною для всіх цілей.

Термінова оцінка квартири у Києві

Співробітники нашої компанії проведуть оцінку квартири і складуть повноцінний звіт, скріплений печаткою компанії протягом усього дня, тоді як типова оцінка Київ у більшості оціночних фірм займає більше часу.


Також можлива термінова оцінка квартири в Києві протягом двох-трьох годин.


У багатьох випадках нашим клієнтам потрібна швидка оцінка квартири в Києві та Україні, тому ми розробили наш процес таким чином, щоб гарантувати швидкий результат. Всі сертифіковані оцінювачі квартир мають великий досвід проведення оцінок нерухомості всіх типів. Ми гарантуємо, що наша оцінка квартир буде виправдана за будь-яких обставин і буде прийнята будь-яким органом, і ми ніколи не підемо на компроміс щодо якості незалежно від термінів.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ КВАРТИРИ?

Вам необхідно підготувати та надати такі документи:
  • копія паспорта замовника оцінки (1,2 сторінки, прописка);
  • копія ідентифікаційного номера замовника;
  • копія паспорта власника(ів) квартири;
  • копія правовстановлюючого (-их) документа (-ів) на об'єкт оцінки з реєстраційними свідоцтвами;
  • копія технічного паспорта БТІ на об'єкт оцінки;
  • інші роз'яснюючі документи (за потреби).

Строк дії звіту

Згідно з чинним в Україні законодавством термін дії звіту з оцінки квартири становить 6 календарних місяців.

Довірений та надійний оцінювач квартир

Наші клієнти часто потребують оцінки своїх квартир в Україні у складних ситуаціях, тому ми дуже серйозно ставимося до своєї ролі. Наші сертифіковані оцінювачі квартир знають, що конфіденційність має першорядне значення. За роки роботи ми зарекомендували себе як успішні та надійні.

Також ми завжди готові надати вичерпну усну консультацію у телефонному режимі.

Якщо у вас є якісь питання, наша дружня команда буде рада Вам допомогти. Зателефонуйте нам за телефоном +38 044 331 71 51, +38 050 104 77 00 або заповніть нашу контактну форму.