Оцінка інтелектуальної власності

Оцінка інтелектуальної власності

Найменування послуги Ціна, грн.
ОЦІНКА ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ  від 2000

     Інтелектуальна власність – це права на результати інтелектуальної діяльності і прирівняні до них кошти індивідуалізації юридичної особи, продукції, робіт та послуг або, коротко – майнові права на об'єкти інтелектуальної власності (ОІВ).

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» пропонує свої професійні послуги в сфері оцінки всіх видів ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, який включає — літературних і художніх робіт, ліцензійних комп'ютерних програм, складання даних (бази даних), виконань, фонограм, передач (програм) організацій мовлення, відкриття, корисних моделей, промислових зразків, компонувань (топографій) інтегральних мікросхем, інноваційних раціоналізаторських пропозицій, різних сортів рослин, порід тварин, комерційних (фірмових) найменувань, торговельних марок (знаків для товарів і послуг), географічних назв, комерційних таємниць та інших об'єктів, регламентованих законодавчою базою як об'єкти інтелектуальної власності.

     Як правило, відображається інтелектуальна власність в бухгалтерському обліку як нематеріальний актив компанії.
     При аудиторській перевірці необхідна переоцінка прав. Це може бути все що завгодно, наприклад, авторське право і суміжні права, ліцензійний договір, логотип, торгова марка або бренд компанії і т. д.
     При оцінці майнових прав використовуються всі три оціночних підходи – витратний, дохідний і порівняльний. Вони застосовуються комбіновано, або поодиноко, в залежності від конкретної оціночної ситуації при оцінці вартості об'єктів інтелектуальної власності.
     Нерідко ОЦІНКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ вимагається при розгляді об'єкта як заставного майна при оформленні кредитних коштів власником майнових прав на оцінку інтелектуальної власності.
     Наш експерт проведе таку оцінку на найвищому професійному рівні в самі стислі терміни.
     Компанія має відповідну ліцензію, що регламентує право оцінки інтелектуальної власності та її об'єктів.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ?

Вам необхідно надати:

  • копію реєстраційних документів;
  • копію статуту;
  • копію правовстановлюючих документів на нематеріальний актив (ліцензійні договори тощо);
  • баланс, фін звіт компанії за останній період;
  • інвентаризаційна відомість; дані балансу про об'єкт ІВ;
  • бізнес-план.

 

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії – безкоштовно.

При проведенні оцінки ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

 

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення ОЦІНКИ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ І НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.