Відгуки

23.07.2021 12:31
Хотим поблагодарить Рувел Анастасию за помощь и консультации при покупке недвижимости. Сопровождала на всех этапах, давала исчерпывающие разъяснения и комментарии по каждому вопросу. Очень грамотная, компетентная, внимательная и неравнодушная специалистка с индивидуальным подходом к клиентам. Ранее мы имели опыт общения с разными риелтерами из друних агенств, но в будущем, если возникнут вопросы по покупке/продаже недвидимости -будем обращаться к Анастасии. Рекомендуем!
Виолета Артемчук
04.12.2020 11:27
Висловлюю подяку агентству київський рієлтор, а зокрема Марині за швидку і якісну роботу. Ми вперше здавали квартиру, тому було багато питань і побоювань, але завдяки Марині все пройшло чудово. Вона була нашими очима, так як нас не було поруч, пояснила всі тонкощі процесу, вислухала наші побажання, знайшла чудових орендарів і склала договір по наших умов. Марина була завжди на зв'язку і повідомляла про кожного потенційного наймача. Роботою Марини залишилися задоволені. Швидко, чітко, якісно! Успіхів у подальшій роботі! Дякую за співпрацю!
Євген
19.11.2019 20:30
Дякую агентство нерухомості "Київський Ріелтор". Спасибо большое за допомогу в покупці квартири. Допомогли знайти саме той варіант який нам підходив по всіх параметрах, хороша ціна, район. Окреме спасибі Олександру Вікторовичу, під його чітким керівництвом всі процеси покупки квартири пройшли гладко. Порекомендую!
Марина
19.11.2019 19:54
Дівчата, як і обіцяла, після угоди пишу відгук) МОЛОДЦІ !!! Не думала, що встигну перевезти такий великий офіс і в такі короткі терміни! Я вас, звичайно, дістала, але головне результат) всім своїм буду вас рекомендувати !!
Олена Валентинівна
19.11.2019 11:55
Звертався в компанію Ріелтор у філію на Лівому березі за послугою пошук нерухомості! У компанії працюють досвідчені і дуже компетентні співробітники) допомогли все знайти і швидко оформити угоду, я дуже вдячний!
Анатолій
18.11.2019 16:47
Нещодавно довелося шукати нову квартиру в оренду, звернулася відразу в декілька агентств нерухомості. У підсумку тільки тут змогли запропонувати мені кілька реальних варіантів, один з яких я і вибрала. Відмінна компанія рекомендую.
Ігор
06.08.2018 21:18
Дуже приємно було співпрацювати з агенцією КР! Успішно протягом місяця сталася продаж старої Київської і покупка нової квартири в Ірпіні. Співробітники агенції тепло прийняли, вислухали і були добрими радниками. Супроводжували весь процес до самого поселення. Самому розбиратися в цій справі досить важко можна потрапити у великі неприємності. Дуже раджу!
Світлана
12.06.2018 14:31
Відмінне агенство. Звернулася з пошуку комерційної нерухомості, потрібно було приміщення під офіс. Дуже оперативно і якісно спрацювали. Залишилася задоволена результатом
Анна
17.05.2018 16:05
Добрий день. Звертався в "Київський ріелтор" так як хотів продати квартиру. Спілкувався з різними фахівцями з Лівого і Правого берега (тут 2 офісу, кожен відповідає за свої райони). У підсумку продав свою квартиру на Лисковской трохи менше, ніж за місяць, якщо чесно, очікував що це більш тривалий процес) Мені сподобалося те, що Світлана Анатоліївна, яка консультувала мене, дала мені всю потрібну інформацію, і відповіла на мої запитання, а їх було багато. Не можу не відзначити, що співробітництво було приємним, тепер буду рекомендувати вас своїм знайомим!
Віктор
16.05.2018 18:42
Цікавила покупка квартири в центрі, агенти Київського Ріелтора запропонували безліч варіантів. Приємно співпрацювати з "Київським Ріелтором", відмінні фахівці.
Христина
16.05.2018 13:56
Шукали квартиру для оренди, звернулися в агентство, все сподобалося. Швидко знайшли підходящий варіант за прийнятною ціною
Олена