Оцінка машин і агрегатів

Оценка машин и агрегатов

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка машин, агрегатів от 1500


     
Ми пропонуємо Вам послуги по незалежній експертизі різних типів машин, агрегатів і технологічних ліній.
     Машини і агрегати складають левову частку в загальному числі основних засобів на балансі діючого підприємства і характеризуються тим, що мають цінність і ринкову вартість, як окремо, так і в складі групи машин, які беруть участь у формуванні технологічного циклу, причому, дуже часто, у складі групи, машини та агрегати коштують значно дорожче, ніж окремо. Такий ефект науковою мовою зветься «Синергія», а вартість обладнання в складі групи у виробничо-технологічному комплексі – синергетичної вартістю обладнання.
     Досвідчений і кваліфікований оцінювач, який займається оцінкою обладнання в Києві, повинен уміти враховувати всі нюанси такого роду, і приймати адекватні оціночні рішення для визначення ринкової вартості машин і обладнання з точки зору НЭВ (їх найбільш ефективного використання), яке, як правило, пов'язане з таким поняттям, як «Синергія», коротко описаних вище.

     Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.