Технічна інвентаризація

Технічна інвентаризація

     «Київський Ріелтор.» може стати Вашим саттелитом в клопітне справі виготовлення технічної документації на Вашу нерухомість. Якщо Вам необхідно виготовити техпаспорт БТІ Києва на житлову чи комерційну нерухомість або інвентаризаційна справа в Києві надійно і швидко Ви можете з повною упевненістю покласти цю відповідальну місію на наші плечі. Так як багато хто наші клієнти з виготовлення техпаспорта в Києві є одночасно покупцями нерухомості, які скористалися нашими ріелторськими послугами, то їм вигідно і зручно у нас же зробити наступний невідворотний крок і замовити у нас техпаспорт БТІ Київ. Це набагато зручніше і вигідніше, ніж самостійно подвязываться під всі клопоти самостійного взаємодії з БТІ м Київ, чреватого багатьма підводними каменями, про які ви можете навіть нічого не знати на початку. Насамперед слід зауважити, що Вам не доведеться вистоювати в чергах і витрачати свій дорогоцінний час. Наш фахівець замість Вас поїде в бюро технічної інветаризації Києва і з необхідною документацією оформить технічний паспорт Київ самим найкращим чином.

УСЛУГИ БТИ В КИЕВЕ


     Вартість робіт з виготовлення техпаспорта БТІ в Києві не однакова і залежить від різних ціноутворюючих факторів. Техпаспорт БТІ ціна Київ передусім залежить від обсягу робіт по його виготовленню, що в свою чергу залежить від об'ємності об'єкта нерухомості, а також, ціна довідка БТІ Київ залежить і від часу на її виготовлення. Чим швидше виготовлення документа БТІ в Києві, тим дорожче буде ціна на техпаспорт квартира в Києві. І нічого дивного в цьому немає. Скрізь за терміновість робіт люди з розумінням доплачують гроші і чимало. Однак, при всьому цьому розкладі, разом з нашими фахівцями ви зможете максимально згладити ці накрутки в ціні на виготовлення документації БТІ в Києві. Ми підберемо для Вас найкращу комбінацію оптимального варіанту вартості виготовлення техпаспорта БТІ Києва і термінів його виготовлення. Також, ми маємо всі можливості для позачергового одержання довідки про підтвердження Вашої власності на нерухомість. Також, дуже часто буває, що Ваш об'єкт нерухомості після капітального ремонту зазнав перепланування приміщень, іноді навіть з перестановкою капітальних стін і перекриттів. Узаконення будь-якої, навіть самої незначної перепланування, яке завжди необхідно для виготовлення техпаспорта БТІ Києва, завжди супроводжується незграбними ситуаціями при спілкуванні з інспектуючими співробітниками БТІ.
     Покладіть всі ці слизькі і неприємні моменти на наших досвідчених співробітників. Як кажуть, не Ви перші, не Ви останні. Ми дуже добре знаємо нашу справу і всі його тонкощі і незмінно вирішуємо всі неприємні моменти позитивно і з мінімальними витратами.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХПАСПОРТА КИЇВ


Для того, щоб виготовити технічний паспорт в Києві, Вам необхідно представити наступні документи:

 • паспорт;
 • правовстановлюючий документ на нерухомість і його копія;
 • лист-заяву з Жеку з номером особового рахунку (якщо нерухомість не приватизована).


Для того, щоб отримати довідку про підтвердження Вашого права власності на нерухомість Київ вам необхідно мати наступні документи:

 • запит від нотаріуса (за наявності);
 • копії правовстановлювального документа(-ів) на нерухоме майно;
 • кпия паспорта власника нерухомості.


ТЕХПАСПОРТ БТІ ЦІНА В КИЄВІ


Орієнтовні ціни на виготовлення технічної документації в Києві вказані нижче:

 • Житлові квартири загальною площею до 60 м кв - від 1200 грн;
 • Житлові квартири загальною площею до 100 м кв - від 1500 грн;
 • Житлові квартири загальною площею понад 100 м кв – від 15 грн / м2;
 • Житлові будинки, садові будинки (дачі), котеджі - від 15 грн / м2;
 • Нежитловий фонд: магазини, торгові, офісні, виробничо-складські приміщення від 15 грн /м2;
 • Виготовлення довідки про підтвердження власності на нерухомість – від 600 грн.


Тарифи на оформлення введення об'єкта в експлуатацію та узаконення перепланування приміщень при виготовленні технічної документації обумовлюється в окремому порядку.


Строки виконання замовлення:


Орієнтовні терміни виготовлення технічної документації такі:

 • виготовлення техпаспорт БТІ в Києві - 5 робочих днів;
 • виготовлення довідки про підтвердження власності на нерухомість – 10 робочих днів;

Можливе виготовлення вищезазначеної документації в більш стислі терміни (за терміновим тарифом). Це обумовлюється в окремому порядку в процесі оформлення замовлення на виготовлення технічного документа БТІ в Києві.

Пишіть, телефонуйте нам! Завжди будемо раді взяти усі Ваші турботи, пов'язані з технічним паспортом у Києві на себе.