Створення XML файлів

Створення XML файлів

Що таке XML файл і для чого він потрібен?

     Обмінний XML файл - це електронний документ уніфікованої форми для обміну інформацією, яка використовується при веденні Поземельної книги і книги записів реєстрації Свідоцтво про право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі в електронному вигляді, державного земельного кадастру і здійсненні топографо геодезичних робіт, робіт із землеустрою.

     Обмінний файл XML створюється для формування результатів робіт із землеустрою за допомогою певної програми, яка розробляється для мети - внесення даних про земельні ділянки, а також інформації про власника. Для бази даних управління земельними ресурсами та центр державного українського земельного кадастру (в книгу поземельної інформації і в книгу записів реєстрації державних актів, які дає право власності на земельну ділянку а також право на постійне використання цієї землі) ці дані ведуться в електронному вигляді.

Необхідні документи:
  • Кадастровий план земельної ділянки
  • Копія государсвтенности акту (якщо є право власності)
  • Копія договору оренди на земельну ділянку
  • Копія висновку обмеження / обтяження (якщо вони є)
  • Копія документа на підставі якого виникло право власності (договір купівлі-Проджи, дарування, міни, рішення сільської (міської) ради, розпорядження районної державної адміністрації)
  • Для фізичних осіб: копія паспортний даних та ідентифікаційного коду; Для юридичних осіб: копія свідоцтва про реєстрацію, статут, копія документів про сплату податків, копія довідки з ЄДРПОУ.


Більш детальну і вичерпну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас в будь-який зручний для вас час або звернувшись до нашого фахівця за тел. +38 067 402 06 45