Оцінка нежитлової нерухомості

Оцінка нежитлової нерухомості

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка нежитлової нерухомості  від 2000

     Оцінка найрізноманітнішої нежитлової нерухомості є одним з ключових напрямків послуг, що надаються нашою компанією. Ми оцінюємо комерційну нерухомість, як в самому Києві та області, так і по всій Україні.
     До сфери нежитлових будівель і приміщень належить величезний сегмент нерухомості в цілому. Це торгові площі, магазини, супермаркети, криті ринки. Також це офісно-адміністративні будинки та приміщення, приміщення сфери послуг – салони, ресторани, кафе, СТО, автомийки, гаражі, паркомісця та інше. Ну і, звичайно ж, великий спектр виробничо-складських приміщень, як окремо розташованих будинків, так і вбудованих приміщень (частин будинків). Все це зможуть оцінити сертифіковані оцінювачі – фахівці з багаторічним стажем, які працюють в нашій компанії.
     Оцінка нежитлової нерухомості в Києві і в Україні в цілому, може Вам знадобитися в самих різних цілях – оформлення угоди купівлі-продажу, взяття майна на баланс підприємства (фірми), оформлення заставного майна при одержанні кредиту в банківській установі, виконавче провадження, вирішення судових спорів і конфліктів і т. д.
     Оцінювачі нашої компанії при складанні звіту про оцінку нежитлової нерухомості враховують всі нюанси роботи та побажання замовника і адаптують звіт під різні цілі. Розрахунок вартості такої нерухомості здійснюється з допомогою трьох оціночних підходів – витратного, дохідного та порівняльного – іноді одним з них, а іноді комбіновано, залежно від оцінної ситуації.
     Строк дії такого звіту 6 календарних місяців.
     Вартість послуги залежить від обсягу виконуваних розрахунків.
     При виконанні оцінки об'єкт оцінки може бути при необхідності проінспектовано нашим фахівцем.
     Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете, звернувшись по кожному з вказаних на нашому сайті телефонів.