Оцінка технологічних ліній

Оцінка технологічних ліній

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка технологічних ліній  від 1500


     Незалежна оцінка обладнання. Окремої уваги заслуговує досить часто зустрічається оцінка технологічних ліній.

     Головне, що характеризує технологічну лінію, як об'єкт оцінки, - її синергетична складова, що виникає з сукупного взаємодії групи окремих машин і агрегатів. Причому технологічні лінії можуть бути частиною замкнутого виробничого циклу або його ланкою, а можуть здійснювати окремий автономний виробничий цикл, що називається, від «А» до «Я».

     При оцінці виробничо-технологічних ліній дуже часто застосовується алгоритм дохідного підходу, як найбільшою мірою відображає прибуток і грошові потоки від використання обладнання у виробничому циклі. Така лінія розглядається як генератор грошового потоку протягом прогнозного періоду. Однак, частіше, вартість такої лінії прораховується за порівняльним або витратним підходом. Це актуально при розгляді об'єкта оцінки, як активу на балансі підприємства, що має свою первісну вартість і амортизацію за період.

     Наші спеціалісти мають достатній досвід в застосуванні як одного, так і іншого підходу при здійсненні незалежної експертизи обладнання в Києві та в Україні в цілому.

     За більш детальною інформацією щодо оцінки технологічних ліній та іншого устаткування, звертайтеся непоредственно до наших оцінювачам.

     Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.