Оцінка обладнання

Оцінка машин и обладнання в Киеве и в Украине
Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка обладнання  від 500


Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» є лідером у сфері надання оціночних послуг, зокрема оцінки обладнання, машин і агрегатів для самих різних галузей виробництва в Києві та на території всієї України.

Коли для Вас може стати актуальною оцінка машин і обладнання?

Спектр можливих ситуацій дуже різноманітний. Насамперед, назріла угода купівлі-продажу, яка за українським законодавством завжди в таких випадках повинна бути оцінена. Також не рідко, оцінка обладнання в Києві та по всій Україні актуальна для бухгалтерської звітності при плановій переоцінки основних засобів або при проведенні планової або позачергової аудиторської перевірки наявності та стану необоротних активів підприємства. Ну і, звичайно ж, гріх не згадати актуальність оцінки агрегатів і технологічних ліній з метою їх розгляду як заставного майна при одержанні кредиту. Особливо широко поширена оцінка сільськогосподарського обладнання, яке дається в заставу банківським установам або кредитним спілкам під розвиток фермерського господарства або купівлю фермером нового обладнання. Також, якщо, наприклад, верстат Вам переходить у власність у спадщину чи був подарований вам, Ви теж зобов'язані перед посвідченням у нотаріуса замовити оцінку верстата в Києві.
Такі ситуації нерідко зустрічаються в нашій оціночній практиці при оцінці активів підприємств та оцінці акцій (пакета акцій), коли потрібно актуалізація статей бланса підприємства. Також можливі різні форс-мажорні моменти з вашим обладнанням, коли Вам необхідна буде оцінка техніки Київ для страхового забезпечення матеріальних збитків.
У штаті компанії числиться і працює оцінювач обладнання в Києві, має достатній богытый досвід і кваліфікацію для проведення оцінки будь-якого виду верстатів і устаткування. І не тільки в нашій столиці, але й на території всієї України.
 
При оцінці машин ії устаткування наш фахівець з професійним підходом врахує різні фактори, такі як стан верстата (лінії), наявність різноманітних дефектів, як зовнішніх, так і внутрішніх, величину фізичного зносу, а також і функціонального знецінення, якщо таке має місце бути. В процесі оцінки будуть враховані умови і режим експлуатації Вашої машини і багато іншого. Кожна деталь може значно підвищити або знизити підсумкову ціну машини. Наш сертифікований спеціаліст з оцінки обладнання в Києві здійснить всі розрахунки на найвищому рівні в стислі терміни і складе документарний звіт у відповідності з національними і міжнародними стандартами оцінки рухомого майна. Звіт буде скріплений підписом оцінювача, директора підприємства і фірмовою печаткою.

При оцінці обладнання, як правило, найчастіше використовується алгоритм порівняльного підходу, особливо, якщо об'єкт оцінки типовий і стандартизований при масовому або серійному виробництві. Це стосується різних верстатів, промислових агрегатів, технологічних ліній. У такий оціночної ситуації ринок такого рухомого майна представлений достатньою кількістю подібних або ідентичних аналогів. Також, нерідко при оцінці машин і агрегатів в Києві і по всій Україні застосовується витратний підхід. До нього вдаються, якщо об'єкт оцінки нетиповий і нестандартний, виготовлений за спецзамовленням в одиничному виробництві. У цьому випадку, застосовуючи різні індекси, особливо індекс зміни вартості виробництва продукції машинобудування, індекс інфляції і т. д., відштовхуючись при цьому від базової вартості, яка приймається за первісною балансовою вартістю або за іншим укрупненими показниками вартості машин і обладнання, ми отримуємо залишкову вартість заміщення або відновлення з урахуванням різних видів зносу (фізичного, функціонального та економічного. Доходний підхід при оцінці обладнання застосовується вкрай рідко.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА ОБЛАДНАННЯ В КИЄВІ?

Ми пропонуємо Вам оціночні послуги в Києві за дуже хорошими цінами, які націлені на те, щоб Ви ривлеклись і стали нашим постійним клієнтом. Діапазон цін на оцінку різних типів машин і обладнання досить таки широкий і пов'язаний з величезною масою ціноутворюючих факторів. Для цього експерти розробили спеціальну тарифну сітку з оцінки обладнання – верстатів, агрегатів, різної техніки, виробничих ліній і т. д., в якій враховано весь спектр ціноутворюючих факторів.

Строк дії такого звіту згідно з нормативними актами дорівнює 6 місяцям. Потім можливе проведення актуалізації звіту за значно нижчою ціною.
Також Ви завжди при необхідності можете замовити у нс ж рецензію на наш звіт, яку проведуть наші колеги, тісно пов'язані з нами діловими відносинами. При проведенні оцінки машин у Києві та інших регіонах України розраховується найчастіше саме їх ринкова вартість.


ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ

Для проведення оцінки верстатів і машин в Києві необхідно:

 • проконсультуватися з нашим фахівцем, укласти договір на проведення оцінки;
 • здійснити аналіз вихідних даних щодо конкретного обладнання;
 • інспектування машин і устаткування (детальний огляд, ідентифікація табличками, фотофіксація вузлів і агрегатів обладнання);
 • аналіз і застосування оціночних підходів, методів та оцінних процедур;
 • аналіз серійності виробництва даного типу машин;
 • аналіз ринку типового або подібного обладнання, підбір подібних аналогів і визначення мультиплікаторів для порівняння з ним;
 • складання звіту про оцінку машин і обладнання;
 • видача замовнику звіту і складання акта виконаних робіт.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ОБЛАДНАННЯ?
 • копія паспорта замовника оцінки (1,2-я сторінки, прописка);
 • копія ідентифікаційного номера замовника;
 • копія правовстановлюючого документа (договору, контракту, накладної тощо);
 • копія акту технічного стану машини (згідно встановленого зразка);
 • виписка з балансової відомості підприємства.

Ви зможете виготовити копії всіх оригінальних документів в офісі нашої фірми безкоштовно.

При проведенні оцінки техніки і машин в Києві ми гарfнтируем вам повну конфіденційність всієї інформації.

Отримати більш детальну консультацію або здійснити замовлення оцінки Ви зможете звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.