Оцінка цілісних майнових комплексів

Оценка целостных имущественных комплексов


Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка цілісних майнових комплексів від 6000

     Якщо Ви шукайте можливість замовити оцінку майнових комплексів, то Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» завжди до Ваших послуг. У сертифікованих фахівців нашої компанії є багаторічний практичний досвід здійснення аудиту та оцінки різних типів підприємств в Києві та по всій Україні.
     Оцінка вартості майнового комплексу (підприємства) перш за все залежить від комплексного підходу до аналізу окремих активів компанії, їх окремої цінності на ринку подібного майна, а також їх здатності генерувати дохід у конкретному бізнесі підприємства або, іншими словами, їх здатність всім разом створювати ефект синергії і відповідно, додаткової синергетичної вартості в розрахунку бізнесу підприємства і частки в бізнесі кожного окремо взятого активу. Для цієї мети використовуються два оціночних підходу, регламентованих національними стандартами з питань оцінки майна і цілісних майнових комплексів No1 і No3, - майновий підхід і дохідний підхід.

     У першому випадку застосовується метод накопичення чистих активів, у другому випадку – метод непрямої капіталізації або дисконтування грошових потоків підприємства. В рамках методу накопичення чистих активів при оцінці ЦМК можуть бути задіяні алгоритми всіх трьох оціночних підходів – порівняльного, витратного і дохідного та їх комбінації в залежності від властивостей і характеристик окремо взятих активів, їх масовості та серійності виробництва, представленість на ринку подібного майна і так далі.
     Метод непрямої капіталізації передбачає використання змінної ставки дисконтування передбачуваних грошових потоків, що генеруються бізнесом підприємства в прогнозний період і реверсию бізнесу майнового комплексу в постпрогнозний період. При прогнозуванні грошових потоків у прогнозний період необхідно враховувати три сценарії здійснення прогнозу — оптимістичний, песимістичний та реалістичний і їх питома вага у формуванні вартості бізнесу при оцінці майнового комплексу.


Для оцінки ЦМК в Києві необхідно надати:

  • бухгалтерську звітність підприємства;
  • бізнес-план підприємства;
  • юридичні документи компанії;
  • інвентаризаційні документи підприємства;
  • правовстановлюючі документи компанії;
  • технічні документи компанії.

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії – безкоштовно.

При проведенні оцінки ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.


Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки ЦМК, звернувшись до нашого оцінювача за тел. +38 067 402 06 45 чи до нас в офіс.