Оцінка бізнесу та підприємств


Оцінка бізнесу та підприємств

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка бізнесу та підприємств  від 2000


     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» вже досить довгий період знаходиться в авангарді надання оціночних послуг, зокрема здійснюємо оцінку бізнесу і підприємств в Україні.

     В яких випадках може знадобитися оцінка бізнесу?
     Ситуації із затребуваною незалежною оцінкою можуть бути досить різними.

     Зупинимося лише на деяких можливих варіантів. Насамперед – це купівля-продаж основних засобів підприємства – рухомого і нерухомого майна комплексом або по окремим позиціям, яка згідно з існуючими нормативно-правовими актами завжди повинна бути супроводжена незалежною експертною оцінкою, вираженої в звіті.
     Також, нерідко, необхідна оцінка компанії для вартісного відображення результату в бухгалтерській звітності при постановці активів на баланс підприємства, їх переоцінки, аудиторській перевірці і т. д. Такі ситуації досить часто зустрічаються в оцінній практиці при оцінці активів великих і дрібних підприємств, а також при необхідності такої послуги, як незалежна оцінка акцій, актуалізації статей балансу підприємства на конкретну дату і т. п. Також необхідна оцінка підприємств у процедурах санації, банкрутства компанії, переведення на іншу форму власності, перетворення в ТОВ, ПАТ або ПрАТ і т. д.     У штаті нашої компанії знаходиться оцінювач цілісних майнових комплексів, що має великий багаж знань і досвід для проведення оцінки будь-якого виду бізнесу. Таку оцінку експерт може провести не тільки в столиці, але і за межами, практично на території всієї України.

     Слід відзначити, що наша компанія у своїй діяльності в достатній мірі багатопрофільна і займається наданням безлічі різних послуг, у тому числі - оцінних. Компанія «Київський Ріелтор.» забезпечена для проведення будь-якої оцінки встановленої ліцензією, виданою і затвердженою фондом державного майна України, та оцінка акцій в Києві і по всій Україні.

     Що ж стосується практичного застосування наших можливостей з оцінки підприємств, то звернувшись до нашого оцінювача і отримавши вичерпну консультацію, Ви зможете замовити оцінку компанії, і провести її в щодо стислі строки. При оцінці підприємства, бізнесу наш співробітник проаналізує всебічно масу самих різних факторів, що мають вплив на формування вартості Вашого бізнесу. При проведенні оцінки будуть застосовані як майновий підхід, що розглядає ринкову, балансову або синергетичну вартість окремих активів (груп активів) підприємства, так і дохідний підхід, що базується на фінансових показниках бізнесу за різні проміжки часу та на прогнозах, що враховують три сценарії розвитку бізнесу підприємства на найближчу та віддалену перспективу, а саме – песимістичний, найбільш ймовірний і оптимістичний з обов'язковим урахуванням питомої ваги кожного у формуванні підсумкової вартості бізнесу. Наш сертифікований фахівець грамотно і зі знанням своєї справи проведе всі необхідні розрахунки, складе задокументований звіт у відповідності з національними і міжнародними стандартами оцінки підприємств.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА БІЗНЕСУ?

     Компанія «Київський Ріелтор.» пропонуємо Вам замовити оцінку бізнесу за дуже хорошою ціною, яка врахує всі ваші фінансові інтереси. Спектр цін на оцінку бізнесу дуже широкий і пов'язаний з великою масою ценоформирующих факторів. Для цього наші фахівці розробили тарифну сітку за оцінкою активів підприємства – нерухомість (цехи, склади, офісні приміщення тощо), верстатів, різної техніки, виробничих ліній і т. д.
Термін придатності звіту оцінки підприємства відповідно до законодавства становить шість місяців, після чого оцінку завжди можна буде у нас же актуалізувати зі значною знижкою в ціні на оціночні послуги. Так само при необхідності можете прорецензировать Ваш звіт за саму мінімальну оплату.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ

Для проведення оцінки бізнесу необхідно:

 • Проконсультуватися з оцінювачем – співробітником компанії, скласти договір на проведення оцінки;
 • зібрати всі документи – бухгалтерська звітність, технічна документація, бізнес-план;
 • інспектування необоротних і оборотних активів підприємства;
 • аналіз і застосування майнового та дохідного підходу;
 • аналіз бухгалтерської звітності, балансової відомості основних засобів;
 • складання звіту про оцінку бізнесу;
 • видача звіту та підписання акту виконаних робіт.


ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ ПІДПРИЄМСТВА?

Вам необхідно мати:

 • копія реєстраційних документів підприємства;
 • копія статуту підприємства;
 • копія правовстановлюючих та технічних документів (договори, контракти, накладні тощо);
 • баланс та фінансовий звіт підприємства за періоди;
 • виписка з балансової відомості підприємства;
 • бізнес-план підприємства.


Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

При проведенні оцінки підприємства в Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

Отримати детальну консультацію та здійснити оцінку бізнесу і підприємств Ви зможете звернувшись до нашого оцінювачу за тел. +38 067 402 06 45 або до нас в офіс.