Оцінка домоволодінь

Оценка домовладений

Найменування послуги Ціна, грн.
Оцінка домоволодінь  від 800

     Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» спеціалізується на наданні послуг з незалежної оцінки в Києві та області, в тому числі – за оцінкою приватних домоволодінь.
     Домоволодінья – це житловий майновий комплекс, що складається з основної садиби – житлового будинку, котеджі, вілли і т. д. і присадибних споруд будівель і споруд, до числа яких відносяться гаражі, літні кухні, погреби, сараї, огорожа, а також елементи благоустрою території – плитка, садові дерева, чагарники та інше. При оцінці будинку враховується вартість земельної компонента. Причому земельна ділянка може бути як приватизованих, так і неприватизованою власником садиби.

     Оцінка будинків, дач і котеджів є найбільш затребуваною оцінкою на сьогоднішній день це пов'язано не тільки з величезним сегментом ринку приватних житлових домоволодінь у Києві і околицях столиці. Це пов'язано, насамперед, з необхідністю переоформлення прав власності, розділу нерухомості в судових інстанціях, узаконення прибудов та споруд, виділення частин домоволодіння в натурі на окремі об'єкти, вирішенні сімейних спорів і спорів, і мн. інше. Не злічити ситуативних варіацій, коли Вам може знадобитися кваліфікована і професійна незалежна оцінка будинку в Києві та за його межами.

     При оцінці домоволодінь найчастіше використовуються два оціночних підходу – порівняльний і витратний. У дуже рідкісних випадках застосовується дохідний підхід. Він застосовується лише тоді, коли домоволодіння розглядається в першу чергу, як комерційний доходоприносящий проект, але це буває досить рідко.

     Для здійснення незалежної експертизи для нотаріуса в Києві та для інших цілей необхідно наявність правовстановлюючих документів на домоволодіння, до числа яких відноситься свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, а також технічні документи – технічний паспорт БТІ. Також, при наявності, Вами надається правовстановлюючий документ на землекористування, такий як Державний акт на право власності.


     Фахівці нашої компанії, скрупульозно вивчивши всю документацію по домоволодінню, проведуть незалежну експертизу на найвищому професійному рівні.

Ви зможете зробити копії всіх документів в офісі нашої компанії безкоштовно.

При проведенні оцінки домоволодінь у Києві ми гарантуємо повну конфіденційність всієї вихідної інформації.

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процедурою та умовами проведення оцінки домоволодінь, звернувшись до нас.