Оцінка дач

Оценка дач

Найменування послуги Ціна, грн.
 Оцінка дач  от 800


Оцінка дачних і житлових будинків.

     Наша компанія «Київський Ріелтор.» вже багато років поспіль займається найрізноманітнішої багатопрофільної незалежної эспертизой в Києві, включаючи оцінку приватних домоволодінь, як житлових, так і дачних.
     Дача або садове домоволодіння включає в себе основний садовий будинок, як правило, полегшеної конструкції, а також всі земельні поліпшення, такі як плодові дерева, чагарники, в тому числі і декоративні і додаткові господарські будівлі – комори, погреби, огородження і т. д.
     У сферу такої незалежної експертизи потрапляє також сам земельну ділянку, на якій зводяться всі будови. Ми здійснюємо експертизу за невисоку плату, особливо якщо це оцінка для нотаріуса в Києві. Для того, щоб замовити у нас незалежну оцінку дачного домоволодіння, Вам необхідно надати правоустанавливаюший документ на садовий будинок та документ на садову ділянку, технічні документи, такі, як техпаспорт.
     При оцінці нерухомості в Києві одночасно враховуються маса всіляких факторів і проводяться коригування за ринковими мультиплікаторами порівняння з аналогами продажу, інформація про яких в надлишку наличиствует в нашій сучасній і великий базі даних.

Більш детально Ви зможете ознайомитися з процесом незалежної оцінки дач в Києві звернувшись до нас у зручний час.