Оцінка котеджів

Оценка коттеджей

Найменування послуги Ціна, грн.
 Оцінка котеджів  от 800


Консалтингова компанія «Київський Ріелтор.» прдлагает Вашій увазі послуги з оцінки житлової нерухомості, зокрема оцінка будинку в Києві та області. Згідно з чинними нормативно-правовими документами, всі угоди з Вашим будинком повинні бути в обов'язковому порядку як слід нотаріально оформлені , а це, в свою чергу, тягне за собою необхідність замовлення такої послуги, як експертна оцінка нерухомості Києва.

Багатопрофільність і унівесальность послуг нашої компанії дозволить Вам не розпорошуючи увагу і час, вирішити які стоять перед Вами всі завдання, як кажуть, не виходячи за межі нашого офісу. Так, наприклад, якщо у Вас назріла угода з будинку або котеджу – ми супроводжуватимемо Вас від «А» до «Я», починаючи від підбору відповідного котеджу для Вас і закінчуючи оформленням угоди нотаріусом. Але «по дорозі» Вам швидше за все знадобиться восплользоваться послугами оцінки в Києві. У нашому випадку Вам зовсім не доведеться кудись їхати і когось шукати. У штаті нашої компанії є сертифіковані оцінювачі, експерти, чия кваліфікація регулярно підтверджується безперервним практичним досвідом проведення оцінки будинків у Києві та відповідними кваліфікаційними свідоцтвами. До того ж наша фірма поряд з усіма дозвільними документами та дипломами має також дозвільну ліцензію фонду державного имущетсва на проведення будь-якої оцінки, і оцінка котеджів у Києві та Україні не є винятком. Оцінка будинки Київ Вам знадобиться незалежно від того, яка саме операція у вас на порядку денному - будь-то оцінка для покупки в Києві, або ж, це може бути оцінка для застави. Фахівці-оцінювачі проведуть оцінку Вашого будинку (котеджу) та нададуть Вам в формі документарного звіту на кількох десятках сторінок, скріпленого офіційною печаткою компанії та підписом рукодителя. Ви напевно здивуєтеся, дізнавшись, що у нас оцінка дому в Києві або в будь-якому регіоні України виконується протягом одного дня, тоді як така ж поставлене завдання у інших оцінювачів будинків в Києві займає, як правило 2-3 дні. При цьому, як правило, приватний будинок завжди розглядається в комплексі із земельною ділянкою під ним. Тобто угода передбачає також розгляд земельної ділянки як окремого об'єкта угоди, а, відповідно, для нього також потрібна експертна оцінка в Києві або по всій Україні.

 

КОЛИ ВАМ ПОТРІБНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА БУДИНКУ (КОТЕДЖУ) В КИЄВІ?


Оцінка дому в Києві Вам знадобиться:
 • оформлення права власності спадкується приватного будинку згідно заповіту або інших правових норм;
 • оформлення дарчої на котедж;
 • оформлення договору купівлі-продажу приватного будинку (присадибної ділянки);
 • оформлення банківського застави або іпотеки;
 • оцінка майна або матеріальних збитків при страхових ситуаціях;
 • рішення майнового конфлікту і узаканіваніе майна (частини) в судах;
 • складання рецензії на звіт, актуалізація звіту;
 • ретроспективна оцінка будинку на стару дату.

У всіх подібних ситуаціях наш оцінювач в Києві здійснить оцінку котеджу в Києві з поправкою на конкретні цілі оцінки і обмежують умови.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОЦІНКА ДОМУ В КИЄВІ?


Агентство нерухомості «ріелтор» пропонує Вам оціночні послуги в Києві і по всій Україні за найвигіднішими умовами. Хоча вартість оцінки приватного будинку може різнитися в залежності від різних факторів, тим не менш, приблизна середня ціна на оціночні послуги з оцінки житлових будинковолодінь становить 500 грн., без розрахунку вартості присадибної земельної ділянки. У цю цифру входить все, включаючи витрати на проведення оцінки садиби в Києві. Також ми завжди пропонуємо гнучкий ціновий підхід, що враховує замовлення одразу кількох послуг, повторне звернення і так далі. Термін дії оцінки житлового будинку або оцінка дачі в Києві становить 6 календарних місяців з дати оцінки. При проведенні оцінки дачі (котеджу), розраховується ринкова вартість садиби. При оформленні угоди Ви платите податки згідно децствующих законодавчих норм, розмір яких нараховується відповідно до оціночного розрахунку вартості будинку, прописаного у висновках звіту про оцінку.

ПОСЛІДОВНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ


Для проведення незалежної оцінки будинку необхідно наступне:

 • попередня консультація замовника оцінювачем і складання договору на надання оціночних послуг з оціночною фірмою; здійснення передоплати обумовленої вартості проведення оцінки;
 • збір вихідних даних у документарній формі;
 • інспектування житлового будинку (котеджу) (огляд, ідентифікація, фотофіксація); у виняткових випадках інспектування не проводиться;
 • аналіз і застосування оціночних підходів, методів і процедур;
 • аналіз правового статусаа присадибної земельної ділянки і за необхідності проведення його експертної оцінки;
 • аналіз ринку житлових будинків, підбір аналогів і визначення порівняльних мультиплікаторів;
 • оформлення звіту про оцінку будинку (котеджу);
 • видача звіту про оцінку будинку замовнику і підписання виконавцем і замовником акту виконаних робіт.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОЦІНКИ БУДИНКУ?

При зверненні в нашу фірму для проведення оцінки житлового будинку Вам необхідно надати:

 • копія паспорта замовника оцінки будинку (1,2-я сторінки, прописка);
 • копія ідентифікаційного номера замовника;
 • копія паспорта власника (ів) будинку;
 • копія правовстановлюючого (-их) документа (ів) на об'єкт оцінки з реєстраційними свідоцтвами;
 • копія технічного паспорта БТІ на об'єкт оцінки;
 • копія державного акта на право власності на земельну ділянку (при наявності оформленого права власності);
 • інші роз'яснювальні документи (при необхідності).
Ці копії документів Ви можете не завіряти у нотаріуса. Ми самі зробимо вам всі необхідні для оцінки копії Ваших паперів.

При проведенні оцінки будинку в Києві і по всій Україні ми гарантуємо конфіденційність наданої Вами інформації.

Також, Ви завжди зможете у будь-який час проконсультуватися в нашому офісі або по телефону щодо хвилюючого вас питання.